CSS & Co Legal Services

CSS & Co Legal Services

Gaziosmanpaşa, Şht. Ömer Haluk Sipahioğlu Sk. No:1, 06700 Çankaya/Ankara, Türkiye
369 görüntüleme

Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi

Ankara antlaşması çalışan vizesi sayesinde İngiltere’de yaşama ve aynı zamanda kendi hayalinizdeki işi sürdürme hakkınız vardır. Uzun vadede herhangi bir sorun yaşanmaması adına belirlediğiniz iş konusunda yeterli birikime ve donanıma sahip olmanız önemlidir. Hazırlanan en uygun iş planı sayesinde başvurunuz kısa zaman içerisinde onaylanır.

Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi Nasıl Alınır?

Vizeyi alabilmek adına konsolosluk ya da başvuru merkezleri yerine direk İngiltere üzerinden süreci yürütmeniz gerekir. Ankara antlaşması başvuru ücreti olmadığı gibi işlemler sırasında son 3 aylık banka dokümanlarınızı hazır bulundurmanız yeterlidir. Başvuru formu, mesleki yeterlilik belgesi, iş için gerekli sermaye de belirtilenler dışına dosyaya eklenmesi gereken evraklardan diğerleridir.

• Ankara antlaşması şartları kolay olduğu gibi istenen tüm evraklar eksiksiz olduğunda talebiniz en hızlı şekilde yanıtlanır.
• Vize başvurunuzun maksimum 30 gün içerisinde onaylanmasına özen gösterilir.
• 18 yaşından büyük TC vatandaşları kadın ve erkeklerin belirtilen vize için başvuru yapabilme hakları vardır.

Çalışan Vizesi Ne Kadar Süreyle Geçerli?

Ankara antlaşması çalışan vizesi vatandaşa öncelikle 1 yıllık verilir. Daha sonrasında 3 yıl boyunca uzatma hakkınız vardır. Vizenizin süresinin dolmasına 28 gün kala başvuru yapmanız sonuçlanma tarihini kaçırmamanız adına önem taşır. İngiltere’de kendi işinizi yaparak 5 yılı doldurmanız halinde oturma izni, 6 yıl sonrasında ise vatandaşlık hakkı elde etmeniz mümkündür.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.