+90 422 2375496

Kayseri Malatya Yolu, Malatya/Malatya, TurkeyTemel olarak mutfak ve banyo sektöründe faaliyet gösteren CUZİNE yenilikçi ve modern bir yaklaşımı benimsemekte ve tasarımlarınla çağdaş çizgileri kullanmaktadır. Günümüzün mutfak anlayışı daha fazla alanlarında beklentisi bu yönde artmaktadır.

CUZİNE, tasarımlarında mutfakların kullanıcıyla kurduğu ilişki sadece fonksiyonel temelde değil, aynı zamanda duygusal yönüyle de bir bağ kurmaya dikkat etmektedir.

CUZİNE amaç olarak kaliteyi sürekli artırmayı ayrıca pazardaki ihtiyacı ve kullanıcı beklentilerin anında yakalama ve karşılama arayışı içinde olmuştur.

Endüstriyel üretim konusundaki tecrübesi ve teknolojik gelişmelere hızlı adaptasyonu sonuç olarak müşterilerine rekabetçi bir fiyat politikasıyla dönmektedir.

Geniş bir perspektiften bakan CUZİNE kendisine hedef olarak gerek ulusal düzeyde gerek uluslararası alanda trend belirleyici bir mutfak üreticisi olarak belirlemiştir ve bunun için durmadan daha çok çalışmakta, daha çok araştırmada ve daha çok üretmektedirWeb Site URLZiyaret Et
Telefon+90 422 2375496
FacebookZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletMalatya
Mesafe: 843 km
AdresKayseri Malatya Yolu, Malatya/Malatya, Turkey
Sektör
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.