Dağsolfarm Kırmızı Kaliforniya Solucanı ve Organik Gübre Üretimi

Ladik Mahallesi, Sarayönü Konya
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Şirketimiz 2016 yılında uzun araştırmalar neticesinde “Kırmızı Kaliforniya Solucanı ve Organik Gübresi” üretimine Konya’nın Sarayönü ilçesinde Ladik Mahallesinde başlamıştır. Bu yolda kazandığımızı yatırıma çevirerek ülkemizin geleceğine yatırım yapmak ve herkesin organik gıda tüketmesine olanak sağlamak istiyoruz.

Hedeflerimiz;

Toprakları için mücadele verilmiş Türkiye için hedefimiz Organik Gübrenin yaygınlaşarak sektörleşmesi ve ülke tarımının globalleşmeye entegre olarak piyasada söz sahibi olmasını sağlamak.
Ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve ülkemize gübre ithalatını azaltmak.
Çiftçimizin tüm organik tarım alanında kullanabileceği katı ve sıvı gübre üretimlerimiz devam etmektedir. Çalışmalarımızla biz, piyasada tekelleşmeyi değil, siz kıymetli çiftçilerimiz ve üreticilerimizle büyümeyi hedefliyoruz! Gelin siz de bu büyümeye ortak olun ve kendi üretim tesisinizi kurun.

Kırmızı Kaliforniya Solucanı, diğer solucan türlerine göre daha fazla üreyerek, gübre üretimini ve verimliliği artırarak zaman kaybınızı en düşük seviyelere indirmektedir. Kırmızı Kaliforniya Solucanı satışında tek tek özenle solucanlarınızı sayarak en uygun fiyatlardan satışa sunuyoruz. Toplu alımlarda ise indirim sağlayarak, hediyeler veriyoruz.

Müşterilerimizi önemsiyoruz. Bu yüzden dilediğiniz her konuda bizleri arayabilirsiniz…

Saygı ve Sevgilerimizle
Dağsolfarm Kırmızı Kaliforniya Solucanı ve Organik Gübre Üretimi

Anahtar Kelimeler
Video
Konum