+90 216 379 56 90

Aziz Mahmut Hüdayi, Tulumbacılar Sokaği No:23, 34672 Üsküdar/İstanbul, TürkiyeDamga Tasarım, Deneyimli ve uzman kadrosu ile mimari projelerinizi, endüstriyel ürünlerinizi, stand projelerinizi kısaca projeleriniz daha gerçek hayata geçmeden 3 boyutlu görselini görmek istediğinizde Damga Tasarım olarak sizlere gerçeğe en yakın render’lar alarak müşterilerinize daha profesyonel sunumlar hazırlamanıza yardımcı oluyoruz.

Aynı zamanda bu hazırlamış olduğumuz 3 boyutlu görsellerin Animasyon ve tanıtım reklam filmi olarak 3d animasyonlar hazırlayabiliriz.

Firmamız, 3D Modelleme ve Görselleştirme, 3D Endüstriyel Modelleme ve Görselleştirme,aynı zamanda 3D Animasyon konularında uzman kadrosu ile her türlü görselleştirme ve animasyon işlerinizi üst kalite görsellik ve memnuniyet garantisi altında yapmayı taahhüt eder.

Damga Tasarım bu konuda siz değerli müşterilerine hem görsel açıdan hemde animasyon konularında keyifli ve kararlı bir sunum yapmanızı sağlayacaktır.

Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Müşterilerimize yapmış olduğumuz çalışmalarımızı 3D MODELLEME & 3D ANİMASYON bölümlerinden izleyebilirsiniz.

www.damgatasarim.comWeb Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 379 56 90
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 3 km
AdresAziz Mahmut Hüdayi, Tulumbacılar Sokaği No:23, 34672 Üsküdar/İstanbul, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.