+90 262 3230354

Alikahya Fatih Mh., Seymen Caddesi (Mithatpaşa Cd.) 22-24, 41010 İzmit/Kocaeli İli, TürkiyeDayanak Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ,

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı 12 Ocak 2010 tarihi ve 003/03 nolu yetki belge numarası ile kurulmuş Türkiye’nin 3. Kocaeli’nin 1. Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimidir.

Tüm iş sağlığı ve Güvenliği Süreçlerinde bilgi, deneyim ve güvenilirliğini kanıtlamış bir çözüm ortağı olarak gelişimine devam etmektedir.

Dayanak Ortak Sağlık ve Güvenlik Hizmetleri Eğitim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti başta ulusal olmak üzere, uluslararası iş sağlığı ve güvenliği hükümlerine uyumlu olarak kurum kültürümüzden ve etik ilkelerimizden ödün vermeden ülkemizin en saygın kuruluşlarından olma amacındadır.

Özellikle iş sağlığı ve güvenliği konusunda uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikimlerine sahip yöneticileri öncülüğünde kurulan şirketimiz, ülkemize yıllardır süre gelen iş sağlığı ve güvenliği konusunda ki sıkıntıların farkındalığıyla sanayi ve hizmet sektöründe iş sağlığı ve güvenliği bilincinin yayılmasına yardımcı olmayı görev benimsemiştir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 262 3230354
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKocaeli
Mesafe: 88 km
AdresAlikahya Fatih Mh., Seymen Caddesi (Mithatpaşa Cd.) 22-24, 41010 İzmit/Kocaeli İli, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.