Decorvita | Mobilya ve Mimarlık

Decorvita | Mobilya ve Mimarlık

Aziz Mahmut Hüdayi, Hafız Alipaşa Sokağı No:28, 34672 Üsküdar/İstanbul, Turkey
235 görüntüleme

Şıklığın ve mimarinin doğru adresi olan Decorvita ile hayallerinizdeki yapılara ulaşmak oldukça mümkün. Decorvita yenilikçi, araştırmacı, analitik düşünüp tamamen çözüm odaklı projeler tasarlayan kaliteli kadrosu ile her daim sizlerin memnuniyetini kazanmayı hedefler.

Türkiye’de bir ilke imza atan Decorvita sizlere hem online satış hizmeti hem de anahtar teslim hizmeti sunmaktadır.

Modern tasarımların estetik dokunuşlar ile adeta ahenk içerisinde olduğu projeler Decrovita’nın kaliteli mimarları ve başarılı mühendislerinin her daim emin ellerindedir. Göz alıcı, yenilikçi, kusursuz projeler ile yapılarınız bambaşka mimarilere dönüşmüş olurlar. Ayrıca Decorvita ailesi olarak müşterilerimizin her daim memnuniyetini ön planda tutarak yapılan alışverişlerde ödeme kolaylığı imkanı sağlamaktayız. Özellikle mimarsanız, tasarımcıysanız Decorvita yapmış olduğunuz alışverişlerde %13 indirim fırsatı sunmaktadır.

Decorvita ailesi olarak en önemli sermayemiz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir. Yapmış olduğumuz her projemiz siz değerli müşterilerimizin istekleri üzerine kuruludur. Bizler Decorvita ailesi olarak evlerinizi oldukça şık gösterecek modern kaliteli doğal taşlar sunarız. Bu doğal taşlarımız her türlü modaya ve zevke uygun olacak şekilde üretilir. Özellikle yılların getirdiği tecrübe ve birikimle çıkmış olduğumuz bu yolda güvenilir ve güler yüzlü hizmet sunmaya devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize daha şık ve daha konforlu yaşam alanları sunmak için gece gündüz demeden alanında işinin ehli olan kadromuz ile projelerimizi üretmekteyiz beğenmediğiniz ya da tamamen değiştirmek istediğiniz banyo, mutfak, oturma odası, salon gibi yaşam alanlarınızı Decorvita’da değiştirmek ve güzelleştirmek oldukça mümkündür. Bunun yanı sıra peyzaj işlerinde, çatı uygulamalarında, su ve elektrik tesisatı işlemlerinde, mağaza ve villa tadilat işlemlerinde alanında işinin ehli olan kadromuz başarılı projelere imza atmaktadır.

Sizler de hayallerinizi süsleyen yapılara sahip olmak istiyorsanız yenilikçi, araştırmacı, çözüm odaklı kadrosu ile kusursuz projelere imza atan Decorvita’yı mutlaka tercih ediniz. Decorvita ailesi olarak her zaman siz değerli müşterilerimize yenilikçi, konforlu ve modern yaşam alanları sunmak için varız.

Türkiye’de bir ilki başararak hem online satış sistemi hem de anahtar teslim hizmet sağlamaktayız. Decorvita olarak evlerinizi, mağazalarınızı, villalarınızı, bahçelerinizi tadilat işlemlerinden, peyzaj işlemlerine kadar aramış olduğunuz tüm mimari hizmetleri güvenilir ve kaliteli hizmetimiz ile kolayca yapmaktayız. Bunun yanı sıra mimarlarımıza sunduğumuz alışverişte %13 indirim fırsatıyla her daim sizlerin memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlamaktayız. Ayrıca hırdavat ürünlerini, yapılarınıza estetik ve şık görünüm kazandıracak doğal taş modellerini, elektrik malzemelerini, annelerimizin el emeği göz nuru yapmış olduğu el işi ürünlerini, odalarınızı güzelleştirecek mobilya takımlarını bizden alabilirsiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.