Dedektif tr

Dedektif tr

Örnek, Ercüment Batanay Sk. No:14, 34704 Ataşehir/İstanbul, Turkey

Özel Dedektif ; Profosyonel , eğitimli araştırmacı kişilerdir. Çok eski dönemlere dayanmasına rağmen 1990lı yıllardan beri ülkemizde geçerli bir meslek halini almıştır. İşlenen suçlar, gizlenen hayatlar ve günümüz internet çağının sağladığı iletişim kolaylıklarıyla ‘çocuğumuzun , eşlerimizin ‘ kimlerle iletişimde olduğunu öğrenmek zorlaştı. Bu nedenle son dönemlerde Dedektiflere olan ihtiyaç arttı.

Dedektifler ; talep edilen konu ve kişiler hakkında araştırmalarını yaparak, topladığı dedilleri rapor halinde müşterisine sunar. Dedektifliğin temel ilkesi gizliliktir. Dedektiflik hizmeti talebinde bulunan kişi de , hizmeti verecek olan Özel Dedektifte asla 3. şahıslara bilgi vermemelidir. Bu ilkeyi prensip haline getirmiş dedektif; başarıya emin adımlarla ulaşacaktır.

Fakat şu da bilinmelidir ki ; Dedektiflik sabır, ciddi eğitim ve profosyonellik gerektiren zor bir meslektir. Bazı araştırmalarda sadece bir ipucu bulak için günlerce çalışma yapmak zorunda kalınabilir. Özel Dedektifin başarıya ulaşması için bir başka gereken ise Dedektife verilen verilerin tahmini değil gerçeğe dayanmasıdır. ‘ Adres Tespiti, Evlilik Öncesi Araştırma, Personel ve Eş takibi, Öğrenci Takibi ‘ gibi birçok konuda Özel Dedektiflerimize başvurup araştırma talep edebilir veya danışabilirsiniz. Özel Dedektiflik sadece araştırmak değil, Suç işlendiğini gördüğünde İlgili Yasal Birimlere başvurmalıdır. Bu makale Dedektiftr tarafından 21/08.2014 Tarihinde www.özeldedektiftr.com web sitesinde yayınlanmıştır. İzinsiz Komple ve kısmi kopyalanamaz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.