Değirmencioğlu Nakliyat

Değirmencioğlu Nakliyat

Sultan Ahmet Mh., Kennedy Caddesi, 34400 Fatih/İstanbul İli, Türkiye

Şirketimiz 1983 yılında İstanbul Maltepe’ de Önder Değirmencioğlu tarafından kurulmuş olup, yaygın filosu ve tecrübeli eleman kontenjanı ile şehir içi – şehir dışı, ev ve iş yeri nakliyelerinde güvenilir hizmet verme anlayışından ödün vermeksizin tüm yurtta, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çalışmalarına başlamıştır.

Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmekte.

Şu an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir.
Firmamız siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

MİSYONUMUZ
Avrupa standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

• Müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak,
• Personellerimizin eğitimini arttırmak.

VİZYONUMUZ

• MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
• personellerimizin memnuniyeti.

HEDEFLERİMİZ

Özel eğitim almış personellerimizin eğitimlerini arttırarak koşulsuz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ.

NAKLİYAT FİRMALARININ KULLANDIKLARI SON TEKNOLOJİLER
İşyeri banka fabrika ve ya ev nakliyatların da kaliteli bir firma ile çalışmanın birçok avantajı vardır. çünkü taşınma işlemlerin de büyük arabalar, sağlam bir ekip ve teknolojik yöntemlerin kullanılması gerekir. İstanbul yöresi ve çevresin de hizmet veren ve bu çevrede ki bütün taşınma işlemlerin de öncü olan Değirmencioğlu firması da bu anlamda en iyisidir. Bu firmanın diğerlerine gör en büyük farklı ise ekibini sürekli olarak yetiştirmesi ve işinde çok iyi olmasıdır. Kullandığı teknolojik yöntemler ile de bir gün içerisin de en zor taşınma işlemlerini de halleder. Üstelik diyelim ki İstanbul’dan İstanbul bölgesine taşınmak isteyen biri İstanbul’a taşıma yapacak bir firmayı bulamaz. Tabi ki bu anlam da Değirmencioğlu sadece şehir içi değil şehirler arası ve uluslararası hizmet veren bir firmadır. Firma içerisinde özellikle dikkat edilmesi gereken en önemli şey iyi bir ekibe sahip olmasıdır. Değirmencioğlu nakliyat hakkımızda çok fazla bilgiyi alabileceğiniz sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.
Site içerisinde kullandığımız yöntemler hakkında bilgi alına bilir. Değirmencioğlu Nakliyathakkımızda kısmında ayrıca daha önce yaptığımız işler hakkında müşterilerimizin görüşlerine ulaşabilir ve bu müşterilerin bizler hakkında ki olumlu görüşlerini görebilirsiniz. Bir firmayı kendisinin anlatması çok doğru bulunmaz en azından insanlara çok samimi gelmez. Ancak eğer firma Değirmencioğlu gibi işini iyi bilen ve anlatan aynı zamanda da müşterilerinden olumlu tepkiler alan bir firma olarak bu alanın en iyisidir. Ayrıca İstanbul yöresi bilindiği gibi son yıllar da çok yüksek binaların yapıldığı bir yer olmaya başladı. Bu neden ile de insanlar artık bu binalara taşınmaya başladır. Ancak bu binalar yeni olduğundan Değirmencioğlu dışında bu binalara taşıma yapan firmalar yoktur. Düşünün ki bir binanın onuncu katına taşındınız bunu insan gücü ile yapmak yani eşyalarınızın insan gücü ile çıkması çok mümkün değildir. Bu ancak ve ancak asansör sistemi ile mümkün olur. İstanbul yöresinde de asansör sistemini kullanan tek firma Değirmencioğlu’dur. Kendine ait olan asansörü ile eviniz kaçıncı kata taşınır ise taşınsın çok kolay şekilde taşınabilir.
Değirmencioğlu nakliyat bu yüzden hep olumlu ifadeler kullanılır. Öyle her önüne gelen elemanı alan bir firma değildir bir kere. Çünkü sizlerin değerli eşyaları olabilir ve ya pahada az maneviyatta fazla değerli olan eşyalarınız olabilir. Bunları güven ile emanet etmek sizler için çok önemlidir. Değirmencioğlu sizin bütün mallarınızı taşınma boyunca sigortalatır ve onların başına bir şey gelmesi halinde bütün sorumluluğu üstüne alır. Taşınmada da başından sonuna kadar bütün işlemleri hallettiğinden siz parmak bile oynatmadan Değirmencioğlu evden eve nakliyat firması sayesinde bir gün içerisinde evinizi ve ya iş yerinizi taşıya bilirsiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.