+90 312 3971015

Macun Mahallesi, 187. Cd. No:28, 06374 Yenimahalle/Ankara, TürkiyeTuval Satış

Üretimlerini ve imalatını Deniz Çerçeve’nin gerçekleştirdiği Tuval Satış sitesi üzerinden ihtiyacınız olan tuvali kolayca online olarak satın alabilirsiniz.

1974 yılında kurulmuş olan Deniz Çerçeve, üretmiş olduğu kaliteli tuvalleri tuvalsatis.com üzerinden online olarak satışa sunmaktadır.

Kaliteli ürün imal eden ve aracısız olarak müşterilerine satış yapan Deniz Çerçeve, müşterilerine birçok farklı tuval seçeneği sunmaktadır.

Deniz Çerçeve kurulmuş olduğu 1974 yılından bu yana içerisinde bulunmuş olduğu çerçeve, tuval ve şövale sektörüne hizmet etmektedir. Ankara’da Erciyes işyerleri sitesinde hizmet vermekte olan Deniz Çerçeve, kurulduğu günden bu yana kurum kültürü olarak “kaliteli ürün imal etmek ve müşterilere aracısız satış yapmak” felsefesini kendisine amaç edinmiştir. Deniz Çerçeve sözünü eksiksiz ve zamanında yerine getirmesi, ürünlerini kaliteli ve sanatsal bakış açısıyla üretmesiile firma olarak sektör içerisinde kalitesini ispatlamaktadır. Deniz Çerçeve; tuval imalatı, tuval baskı, çerçeveleme çalışmaları, tablo imalatı, kanvas tablo şasesi imalatı, şövale imalatı ve benzeri alanlarda tecrübesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

İhtiyacınız olan; tuval imalatı, tuvale baskı, mekana ve kişiye özel tablo imalatı, kanvas tablo şasesi imalatı, kanvas tablo ahşap çerçeve imalat ve şövale imalatı; kaliteli malzeme, uygun fiyat ve hızlı teslimat ile Deniz Çerçeve’den satın alabilirsiniz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 312 3971015
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 341 km
AdresMacun Mahallesi, 187. Cd. No:28, 06374 Yenimahalle/Ankara, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.