+90 544 3480787

Güzeloba Mahallesi, Barınaklar Bulvarı, Muratpaşa/AntalyaAğız, Diş ve Çene Cerrahisi Tedavileri alanında 15 yıllık tecrübemizle Antalya’nın Güllük, Güzeloba ve Hurma’da olmak üzere toplam 3 şubemizle sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm şubelerimizde diş tedavisi, oral diagnoz ve radyoloji, lazer, periodontoloji, ortodonti, pedodonti, endodonti, protez, çene cerrahisi ve implantoloji, diş beyazlatma (bleaching), estetik ve acil diş hekimliğini bulunduran polikliniklerimiz, uzman doktor kadrosu ve deneyimli personeli ile “önce sağlığınız” hizmet anlayışını benimseyerek çalışmaktadırlar.

Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek en son yenilikleri bünyesine dahil eden polikliniklerimiz hızla büyümesini sürdürmektedir. Sürekli hasta memnuniyeti odaklı, kaliteli, güvenilir ve dünya standartlarında tedavi edici diş hekimliği hizmetlerini sunmaktadır.

Misyonumuz;

Bilimsel ve etik ilkelerden ödün vermeden,
Güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak,
Ağız ve Diş sağlığı ile ilgili her türlü bilimsel gelişme, yenilik ve uygulamaları takip ederek uluslar arası hizmet verebilmek,
Sürekli eğitim yöntemlerini kullanarak gelişmeye açık olmak,
Hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı üst düzer kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak.
Vizyonumuz; Dinamik ve güler yüzlü hekim ve personeli ile, uluslar arası düzeyde hizmet vermeyi kendisine hedef koymuş ve bu yönde hizmetlerine devam etmektedir.

Die Privatklinik “Dental Clinic Antalya” wurde 2012 mit Wichtigkeit der zahnärztlicher Diagnose, Planung und Behandlung gegründet und bietet Dienstleistungen in allen Bereichen der Zahnmedizin an. Neben der Klinik im Stadtteil Güllük gibt es noch zwei weitere Filialen in Lara und in Hurma. Unsere Branchen in alle Filialen: orale Diagnose und Radiologie, Laserbehandlung, Parodontologie, Kieferorthopädie, Kinderzahnheilkunde, Endodontie, Prothetik, orale Chirurgie und Implantologie, Zahnaufhellung (Bleaching) und Notfallbehandlungen.

Wir betrachten es als unsere Aufgabe, mit unseren erfahrenen Mitarbeitern und Zahnärzten alle neuen Entwicklungen in der Zahnmedizin und Technologie für unsere Patienten zu verfolgen. Außerdem legen wir in unserer Klinik großen Wert auf die Sterilisierung und Desinfizierung, weil wir Ihnen ein hygienisches Umfeld bieten möchten. Unser Motto „Ihre Gesundheit zuerst“.

Durch das ständige Verfolgen von aufkommenden Technologien, werden die neuesten Innovationen in unseren Kliniken eingeführt. Wir konzentrieren uns kontinuierlich auf die Patientenzufriedenheit, Qualität, zuverlässige und erstklassige Zahnmedizin.

Die Zufriedenheit unserer Patienten ist unsere Motivation. Deshalb sind wir in allen zahnmedizinischen Bereichen tätig.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 544 3480787
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAntalya
Mesafe: 487 km
AdresGüzeloba Mahallesi, Barınaklar Bulvarı, Muratpaşa/Antalya
Sektör,
Anahtar Kelimeler