Dental Clinic Antalya
trende

Dental Clinic Antalya

Güzeloba Mahallesi, Barınaklar Bulvarı, Muratpaşa/Antalya
1,764 görüntüleme

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Tedavileri alanında 15 yıllık tecrübemizle Antalya’nın Güllük, Güzeloba ve Hurma’da olmak üzere toplam 3 şubemizle sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm şubelerimizde diş tedavisi, oral diagnoz ve radyoloji, lazer, periodontoloji, ortodonti, pedodonti, endodonti, protez, çene cerrahisi ve implantoloji, diş beyazlatma (bleaching), estetik ve acil diş hekimliğini bulunduran polikliniklerimiz, uzman doktor kadrosu ve deneyimli personeli ile “önce sağlığınız” hizmet anlayışını benimseyerek çalışmaktadırlar.

Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek en son yenilikleri bünyesine dahil eden polikliniklerimiz hızla büyümesini sürdürmektedir. Sürekli hasta memnuniyeti odaklı, kaliteli, güvenilir ve dünya standartlarında tedavi edici diş hekimliği hizmetlerini sunmaktadır.

Misyonumuz;

Bilimsel ve etik ilkelerden ödün vermeden,
Güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak,
Ağız ve Diş sağlığı ile ilgili her türlü bilimsel gelişme, yenilik ve uygulamaları takip ederek uluslar arası hizmet verebilmek,
Sürekli eğitim yöntemlerini kullanarak gelişmeye açık olmak,
Hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı üst düzer kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak.
Vizyonumuz; Dinamik ve güler yüzlü hekim ve personeli ile, uluslar arası düzeyde hizmet vermeyi kendisine hedef koymuş ve bu yönde hizmetlerine devam etmektedir.


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.