Deri Klinik

İETT Ekinoba Durağı, Mimarsinan Merkez Mh., 34535 Büyükçekmece/İstanbul İli, Türkiye

Deri; eşsiz güzellikte, kendisine ait izleri ve bazen kusurları olan, doğru ürünlerle bakımı ve temizliği kolaylıkla yapılabilen, uzun ömürlü, son derece dayanıklı, doğal bir üründür.

Son derece dayanıklı olan bu doğal üründe de; uzun süre kullanımla beraber yıpranma, solma, kuruma veya sertleşme yaşanabilir. Deri aynı zamanda; kirlenebilir, zarar görebilir, yıpranabilir, su hasarları oluşabilir veya çatlayabilir. Deri yenileme uzmanları doğru ürünler kullanarak; bu hasarların olmasını geçiktirebilir, engelleyebilir veya hasarlar oluştuktan sonra bunları giderebilir.

Günlük hayatımızda deriyi; mobilya, araba koltuğu, giysi, çanta, ayakkabı, vb birçok ürün ile görürüz. Herkez deriyi bilir, ancak çok az kişi farklı işlentiye sahip deriyi ayırt edebilir ve doğru ürünlerle birlikte temizlyebeilir, koruyabilir, bakımını ve tamirini yapabilir.

Bu eğitimle beraber farklı deri işlentileri hakkında temel bilgiyi sizlere vereceğiz.

Alman Lederzentrum firmasının Türkiye temsilcisi olarak, Deri Klinik Türkiye’ de belirli bir seviyenin üzerindeki; otomobil firmalarına/servislerine, hazır giyim ve moda atölyelerine, mobilya üreticilerine ve sayılı tasarımcılara deri ile ilgili problemlerinde servis, bilgi ve malzeme konusunda yardımcı olmaktadır.

Bünyemizde ki önemli ürünler, bilgi ve becerilerimizle kişiye ve probleme özel “Terzi İşi” çözümler üretmekteyiz.

Sektördeki ihtiyaçları gözlemleyerek, yenilikleri takip ederek gerekli adımlar atılmakta ve sürekli kendimizi geliştirmekteyiz.


Facebook
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle