+90 216 700 10 00

Zümrütevler Mahallesi, Maltepe/İstanbul2013 yılında kurulan genç şirketimiz Devis’So markası ile faaliyet gösteren dev bir organizasyondur.

Şirketimiz Mühendislik, Bilişim, Eğitim ve Gıda olmak üzere tam 4 alanda faaliyet göstermektedir.

Devis’So Mühendislik Multi Split Klima Sistemleri, Ev Tipi ve Ticari Tip Split Klimalar, VRF Merkezi Klima Sistemleri, WSHP/Sudan Havaya Isı Pompaları, Devis’So Isı Geri Kazanım Cihazları ,FanCoil Cihazları, Devis’So Isı Pompaları, Devis’So Isı Pompası Heat Pump, Devis’So Isı Pompası Heat Recovery, Devis’So Havuz Isı Pompaları, Devis’So Sudan Suya Isı Pompası, Devis’So Isı Pompalı Boyler, Yerden Isıtma Boruları PE-X PE-RT, Ayna Isıtıcılar, Havlu Isıtıcısı, Elektrikli Isıtma Kabloları ve Şilteleri ürünlerinin mühendislik hizmetlerini satış pazarlama organizasyonu ile satış sonrası hizmetleri alanında faaliyet gösterir.

Devis’So Akademi Mühendislik Alanında: Isıtma Tesisatı Eğitimi, Satış ve Pazarlama Teknikleri Eğitimi, Teklif Hazırlama Yöntemleri, Havalandırma Eğitimi, Sıhhi Tesisat Eğitimi, Isı Pompası Eğitimi, Havuz Tesisatı Eğitimi, VRF-VRS-VRV Merkezi Klima Sistemleri Eğitimi, Kişisel Gelişim Satış Pazarlama Teknikleri eğitimleri vermektedir.

Devis’So Yaşam Koçluğu Akademisi: Ebeveyn ve Aile Danışmanlığı, Öğrenci Koçluğu, Yaşam Koçluğu, Kişisel Gelişim, İş Hayatı ve Stratejileri Koçluğu, Yönetici Koçluğu, İşletme ve Şirket Danışmanlığı ve Koçluğu alanında faaliyet gösterir. Kobiler için çeşitli alanlarda eğitim düzenler ve faaliyet alanları ile ilgili olarak sistemli eğitim planlaması ve danışmanlıklar gerçekleştirir.

Devis’Soft Bilişim Kurumsal Kimlik, Logo tasarımı, tanıtım filmi vb, Sosyal Medya Tabanlı Pazarlama ve Yönetimi CRM Yönetimi, Web Tasarımı &Grafik Tasarımı, mobile application ve mobile entegrasyonlu web sistemleri , E-ticaret alanlarında faaliyet gösterir. Bilişim alanında Avrupa’nın ilk uydu üzerinden internet hizmet sağlayıcılığını gerçekleştirmektedir.

Spana Pembe, Düşün Yeşil Yaşa: Spana dünyada ilk ve tektir. Sağlık, mutluluk, kaliteli ve özel beslenmenin simgesi olan yeşil ve insanların pembe hayallerinden esinlenerek oluşturulmuştur. Hafızanızda yer eden sıkılmış ıspanak kutusuna vurgu yaparak hayatınızın içinde unutulmayan bir iz bırakan Spana, başlangıçta bebek ıspanak markası olarak yaratılmış ve her geçen gün, doğal üretilen ürünlerin bilinen bir markası olma yolunda hızla ilerlemektedir. Spana aklınızda kalan doğal bir lekedir. Her bölgenin en doğal ve meşhur ürünlerini bulabileceğiniz ve her tattığınız üründe kendinizi özel hissettiğiniz yerlerdir

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim, Gayrımenkul, Emlak İşleri, Mühendislik Hizmetleri, Eğitim Danışmanlığı ve Medya.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 700 10 00
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 16 km
AdresZümrütevler Mahallesi, Maltepe/İstanbul
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler       
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.