Didim Havin Emlak

Didim Havin Emlak

844 Sokak, Didim/Aydın
1,390 görüntüleme

Didim de Satılık Yazlık mı? veya Didim de Satılık Villa mı? yoksa Didim de Satılık Daire mi? ARIYORSUNUZ..! O zaman doğru adrestesiniz. HAVİN EMLAK olarak;
Didim ve çevresi hakkında kapsamlı bilgi birikimimiz, resmi ve hukuki yeterlilik sertifikası sahibi olmamız, 12 yıllık sektörel tecrübemiz, çalışma prensiplerimiz, sahip olduğumuz ahlaki ve etik değerlerimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımlarımız, isabetli expertiz analizlerimiz, teknolojiyi ve zamanı iyi kullanabilme becerilerimiz; sizler ile kurduğumuz seviyeli, saygılı ve samimi iletişim; sektördeki diğerleri ile aramızdaki temel farkların başlıcalarıdır.
Şirkete Genel Bakış
Havin Emlak olarak çalışma ilkelerimiz ve prensiplerimiz dâhilinde; yurtiçi ve yurtdışında, çeşitli Avrupa ülkelerinde yaşayan çok sayıda müşterimiz bulunmaktadır. Hemen hepsi, ilgilendikleri gayrimenkule ilişkin bilgi almak adına irtibata geçmiş ve büyük çoğunluğu bu mülkleri bizimle işbirliği içinde sorunsuz, şeffaf ve ekonomik olarak edinmişlerdir.

DİKKAT LÜTFEN..!

HAVİN EMLAK olarak görevimiz; SİZLERİ ”Didim de gayrimenkul almadan önce”, aşağıda yer alan ÖNEMLİ HUSUSLAR VE KONU BAŞLIKLARI hakkında bilgilendirmek ve uyarmaktır…

1- Siz; Didim ve çevresi hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?

Biz; 16 yıldır yaz-kış olmak üzere Didim de yaşamaktayız ve Didim-Altınkum bölgesini çok iyi tanıyoruz. Didim deki önemli gelişmeler, ekonomisi, demografisi, ticari gelişimi, yapısal-kentsel sorunları, süreç içindeki değişimi ve gelişimi hakkında kapsamlı bilgi sahibiyiz. Bu değerli bilgileri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

2- Siz; Didim’deki Gayrimenkul Sektörü hakkında yeterli bilgiye sahip misiniz?

Biz; Didim gayrimenkul sektöründe 12 yıllık bilgi birikimi, deneyim ve tecrübeye sahibiz. Bu süreçte, yerli-yabancı müşterilerimize 300′e yakın sorunsuz tapu devri yaparak onları mutlu ettik.

Didim bölgesinin kritik yatırım ve gelecekte prim yapabilecek bölgelerini , seçkin gayimenkullerini ve bu sektörün sırlarını çok iyi biliyoruz. Müşterilerimizle bu önemli bilgileri paylaşır, bu avantajları sizlerin hizmetine sunar ve gereken yerlerde önemli uyarıları yapmayı görevimiz olarak biliriz.

3- Siz; Didim’deki inşaatçılar ve müteahhit firmalar hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?

Biz; Standart, Kaliteli, Kullanışlı, Genel-Deprem Yönetmeliklerine uygun imalat yapan ve bunları uygun fiyatlarla pazarlayan firmaları çok iyi bilmekteyiz. İleride sorun yaşamamanız için, doğru seçim yapmanız çok önemlidir. HAVİN EMLAK olarak sizleri bu konularda da bilgilendireceğimizi bilmenizi isteriz.

4- Siz; Emlak değerleme ve ekspertizi konularında ne kadar bilgi sahibisiniz?

Biz; dürüst, titiz, nitelikli ve isabetli ekspertiz analizlerimiz, doğru bilgi paylaşımı ve yönlendirmelerimiz ile sizi aradığınız niteliklere ve konuma sahip, ekonomik ve katma değeri olan emlaklarla buluşturabilir, mülk sahibi yapabiliriz.

5- Siz; Mülk alırken aracı kurum dışında, satıcı ile yüzyüze gelip detaylar hakkında konuşmak ve pazarlık yapmak istermisiniz?

Bizim; HAVİN EMLAK olarak sizlere sunduğumuz fiyatlar, gayrimenkul sahiplerinin belirlediği fiyatlardır. Bu fiyatlara Havin Emlak tarafından herhangi bir TUTAR EKLEMEK veya FİYAT ARTIŞI yapmak, söz konusu değildir-olamaz. Gayrimenkulü beğenmeniz ve alım kararı vermeniz sonrasında, AÇIKLIK ve ŞEFFAFLIK ilkemiz gereği; sizi, satıcı ile bir araya getirerek nihai satış fiyatı konusunda taraflar olarak uzlaştırıyor, fikir birliğine varılan son fiyat üstünden, işlemleri uygulamaya koyup gerçekleştiriyor ve bu tutar üstünden; alıcı-satıcıdan %3 komisyon hakedişimizi almak suretiyle çalışıyoruz.

6- Siz; Alım-satım’la ilgili Tapu işlemleri ve detayları hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?

Biz; Gerekli tüm evrakları biraraya getirmek, bunların yeterlilik ve güvenilirliklerini ilgili resmi dairelerden tescil edip onaylatmak, gerekli ödenekleri hesaplayıp ilgilisine bildirmek ve ödemesini yaptırmak şartı ile; Banka kredili, nakit ve vadeli ödemeli, projeden satışlı, ipotekli, satış vaadi ön sözleşmeli, takaslı, vekaletli vb. çeşitlilikte satış işlemini; resmi ve hukuki tabanını oluşturarak, süratli bir şekilde, eksiksiz ve her türlü ödemenin makbuzlarını ilgili tarafa ibraz etmek suretiyle, şeffaf bir biçimde gerçekleştirdik.

7- Tercihiniz neden HAVİN EMLAK olmalı?

– Didim-Altınkum bölgesini ve çevresini çok iyi tanımamız,

– Gayrimenkul sektöründe yeterli bilgi birikimi ve expertiz yeterliliğine sahibi olmamız,

– Ahlak, mesleki etik ve şeffaflık ilkeleri dahilinde, sıcakkanlı ve seviyeli iletişimimiz,

– Gayrimenkul alım-satımı konusunda, teknik ve hukuki yapılanmayı çok iyi bilmemiz,

– Vizyon Sahibi, Profesyonel, Güvenilir ve Dakik oluşumuz,

– Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız

– Ve son olarak; amacımız sadece gayrimenkül satmak değil, ‘’Mutlu Bir Yaşam İçin..’’ sizleri kazanmaktır.

Bu önemli ayrıcalıklardan faydalanmak için ikna oldu iseniz; Haydi, hemen bizi 256 811 57 97’den arayın veya bilgi@didimevim.com adresine e-posta gönderin. HAVİN EMLAK hizmetler bütünü farkını; yaşayın ve görün… Sizi; sorunsuz ve mutlu sonla bitecek bir şekilde, Didim de mülk sahibi yapalım.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.