PM Peyzaj | Dikey Bahçe Sistemleri

PM Peyzaj | Dikey Bahçe Sistemleri

Caferağa Mh., Muvakkıthane Caddesi 20-28, 34710 Kadıköy/İstanbul, Türkiye
1,359 görüntüleme

Türkiye’de ilk defa uygulanan bir yöntemle ülkemizin habitatina uygun tasarim, uygulama ve fiyat avantajlariyla hizmetinize sunuluyor.

Dikey Bahçe Nedir ?
Çağımızda insanın doğaya olan hasretini bir nebze olsun hafifletmek isteyen botanikçi Patrick Blanc bitkilerin dikey yüzeylerde de yaşayabildiğini görünce bir sistem dahilinde istediği duvarı canlı bitkilerle bezeyebileceğini keşfeder.

Günümüz modern mimarisinde yeni bir anlayış getiren dikey bitkilendirme , bildiğimiz bahçenin herhangi bir duvarda konumlandırılmış halidir. Bu uygulamada çok değişik türdeki canlı bitkiler düz duvarda bir arada uyumla yaşayabilirler.

Dikeybahçe uygulaması yapılacak duvarın konumu ve bölgenin iklimine göre bitki seçimi yapılır.

BIZ KIMIZ?

Ülkemizde henüz yeni oluşmaya başlayan dikey bahçe alanında , sektörün lider firmalarında üç yılı aşkındır tecrübe edinen ekibimiz , yeni yıla yeni dikey bahçe sistemleri felsefesiyle sektöre yeni bir açılım getirmeyi hedeflemektedir. Sektördeki firmaların stabil halleri ,esnek olmayan yapıları, müşteri odaklı olmayan fiyat politikaları bizi sektöre yeni bir sistem, yeni bir nefes ve rekabet ortamı getirmeye yöneltmiştir. Yenilikçi tasarımlarımızı , müşterimize olan ilgimizi , işimize olan bağlılığımızı , sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Tecrübemizi , dikey bahçelere uzmanca yaklaşımlarımızdan , size özel çözümlerimizden ve hızla uygulayabilmemizden farkedebilirsiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.