Dinamik İstif Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti.

Dinamik İstif Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti.

Samandıra Abdurrahman Gazi Mh., Sinem Sokak 7, 34887 Istanbul, Türkiye
896 görüntüleme

Firmamız; Türkiye genelinde CLARK, STILL, BT, JUNGHEINRICH, BOSS, LINDE, Elektrikli Forklift(istif), Manuel ve Elektrikli Transpalet Satış, Servis, Yedek Parça ve Kiralama hizmeti vermektedir. Dinamik İstif Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ayrıca CLARK makinalarinin İstanbul Bölgesi bayisidir.

Dinamik İstif Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 20 senelik bilgi ve tecrübeyi uzman kadrolarla birleştirerek, sizlere hizmet vermeyi kendine hedef seçmiştir.
Gelişmiş ülkelerde Forklift(istif) v.b. İş Makinaları filosu sorunları ile uğraşmak yerine bu işin filosunu ve servisini veren uzman kuruluşlar ile çalışmayı yeğlemektedirler. Bu uzun yılların tecrübesi ile iyi sonuç veren uygulamadır. Böylelikle yüzlerce araçtan oluşan filoya hizmet uzman kuruluşça daha profesyonelce verilebilmekte düşen işletme faaliyeti kiralamanın da düşük olmasını sağlamaktadır.

Bünyedeki iş makinalarının yedek parça teminide zor olmakta acil durumlar için yedekleme olamadığı için bazen iş aksamakta parça beklenmektedir.
Servisimizin öncelikli amacı bu tür sorunları bertaraf ederek işletmenin bu yükünü sırtından almaktır..
Dinamik İstif profesyonel kadrosu ile forklift(istif) makinalarin arizalarini yerinde tespit ve arızalarını gidermektedir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.