Disk Doktoru | Harddisk Veri Kurtarma

Dereboyu Caddesi Mevlüt Çavuş Pasajı No:18/6 Mecidiyeköy İstanbul
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

1995 yılı kurulan firmamız bilişim sektöründe Veri Kurtarma konusunda Stellar ve Seagate gibi firmaların Türkiye de partnerliğini yürütmüştür.

Misyonumuz, kurumların veya kişilerin çeşitli sebeplerden dolayı veri kayıplarını en hızlı ve güvenilir şekilde getirmektir.

NSX data kurtarma dalında var olan en yeni ve kullanışlı teknolojileri dünyanın birçok ülkesinden getirerek bu alanda oldukça büyük yatırımlar yapmıştır. Hemen hemen her harddisk modeli için üretici firmalardan disk kartları, okuyucu kafalar, motor ve elektronik devre ekipmanları ithal eden firma uygulama alanında da bu ekipmanları profesyonel bir başarıyla kullanıyor.

Harddisk kurtarma alanında tecrübe, profesyonellik gerektiren ve kesinlikle hata kabul etmeyen önemli bir hizmettir. Bu konuda yeterli bilgisi olmayan sıradan tamir servisleri datalarınızın güvenliğini ve gizliliğini sağlayamayabilir ve yapacakları yanlış ve bilinçsiz denemelerle verilerinizi tekrar kurtarılamaz hale getirebilirler.

NSX Technology, datalarınızın sizler için olan ne kadar önemli olduğunun bilincinde, Cleanroom teknolojisini eğitimli ve tecrübeli bir ekiple birleştirerek hızlı ve profesyonel çözümler sunuyor.

Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Anahtar Kelimeler
Video
Konum