+90 216 340 84 16

Hasanpaşa Mahallesi, Uzunçayır Caddesi 30-9, 34722 Kadıköy/İstanbul, TürkiyeMüşteri memnuniyeti önceliğiyle uluslararası taşımacılık alanında faaliyetlerde bulunan şirketimiz İstanbul’da bulunmaktadır.

Dünya’nın çeşitli bölgelerinde işbirliği yaptığımız yaygın acenta ağı ile güvenilir, hızlı ve ekonomik hizmetler sunuyoruz.

Türkiye ile özellikle Avrupa ve Asya ülkeleri arasında ithalat ve ihracat taşıma organizasyonu yapan şirketimiz ayrıca hem Türkiye üzerinden transit hem de Türkiye’den geçmeden Avrupa ve Asya arasında transit taşımalar organize etmektedir.

Şirketimiz, taşınacak malın ve ambalajının özelliklerine, çıkış ve varış yerlerine göre en uygun güzergahı belirleyerek en uygun taşıma modu ile müşterilerine hızlı, güvenli ve ekonomik alternatifler sunmaktadır.

Rekabetçi Dünya pazarlarında müşterlerimize avantaj sağlamak şirketimiz için işin sürekliliğini sağlaması açısından çok önemlidir.

Çalıştığımız hem yerli hem yabancı dış ticaret firmaları dışında, yabancı lojistik ve taşımacılık şirketlerinin Türkiye acentalığını ve danışmanlığını yapıyoruz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 340 84 16
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 6 km
AdresHasanpaşa Mahallesi, Uzunçayır Caddesi 30-9, 34722 Kadıköy/İstanbul, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.