+90 232 220 44 44

Atıf Bey Mahallesi Mertler Caddesi No:14/d Izmir


do-go-1.png

Do & Go Turizm Taşımacılık ve Araç Kiralama Ltd. Sti.2003’den beri Personel ve Ekip taşımacılığı alanında faaliyet göstermekteyiz. Referanslarımız arasında Atlas jet personel, ekip ve kayıp bagaj taşıması, Çe-tur, Gözen Service personel taşıması, Act Havayolları ekip taşıması, THY ekip taşıması yer almaktadır.

Ege Bölgesi ağırlıklı olmak üzere yurtiçi ve yurtdışı birçok turistik acenta’ya taşıma ve transfer faaliyetimiz bulunmaktadır. Ofisimizin Havalimanına çok yakın bir yerde bulunması ve 24 saat acık olması verdiğimiz hizmetin kalitesini ve devamlılığını arttıran bir unsurdur.

Geniş bir filoya sahip olan şirket’imiz,’İzmir Rent A Car’ alanında da faaliyet göstermektedir. Gerek ticari gerekse binek grupta her marka ve model aracımız mevcuttur. Havalimanı Oto Kiralama,Havaalanı Transfer,için sizin hizmetinizde Çalışan personellerimiz ve araçlarımızın tümü karayolları taşımacılık kanunu’nun gerektirdiği tüm belgelere sahiptir. Araçlarımızın tamamı 2012 model ve üzeri araçlar olup gereken tüm kasko ve sigortalar mevcuttur. İzmir Oto Kirlama, Sektöründe her zaman hizmetinizdeyiz.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 232 220 44 44
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIzmir
Mesafe: 338 km
AdresAtıf Bey Mahallesi Mertler Caddesi No:14/d Izmir
Sektör,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.