Do & Go rent a car

Atıf Bey Mahallesi Mertler Caddesi No:14/d Izmir

Do & Go Turizm Taşımacılık ve Araç Kiralama Ltd. Sti.2003’den beri Personel ve Ekip taşımacılığı alanında faaliyet göstermekteyiz. Referanslarımız arasında Atlas jet personel, ekip ve kayıp bagaj taşıması, Çe-tur, Gözen Service personel taşıması, Act Havayolları ekip taşıması, THY ekip taşıması yer almaktadır.

Ege Bölgesi ağırlıklı olmak üzere yurtiçi ve yurtdışı birçok turistik acenta’ya taşıma ve transfer faaliyetimiz bulunmaktadır. Ofisimizin Havalimanına çok yakın bir yerde bulunması ve 24 saat acık olması verdiğimiz hizmetin kalitesini ve devamlılığını arttıran bir unsurdur.

Geniş bir filoya sahip olan şirket’imiz,’İzmir Rent A Car’ alanında da faaliyet göstermektedir. Gerek ticari gerekse binek grupta her marka ve model aracımız mevcuttur. Havalimanı Oto Kiralama,Havaalanı Transfer,için sizin hizmetinizde Çalışan personellerimiz ve araçlarımızın tümü karayolları taşımacılık kanunu’nun gerektirdiği tüm belgelere sahiptir. Araçlarımızın tamamı 2012 model ve üzeri araçlar olup gereken tüm kasko ve sigortalar mevcuttur. İzmir Oto Kirlama, Sektöründe her zaman hizmetinizdeyiz.


Facebook
Twitter
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle