Doğa Koltuk Yıkama

Doğa Koltuk Yıkama

Hürriyet Mh., Şahin Sokak 2-16, 34500 Bahçelievler/İstanbul, Türkiye
852 görüntüleme

Koltuk yıkama ve stor perde yıkama olarak İstanbul Avrupa Yakası bölgesinde 2000 yılından beri uygun koltuk yıkama fiyatları ve güvenilir firma garantisi ile vermiş olduğumuz hizmet söktörünün aranan ve ilgi odağı olan koltuk yıkama firmasının halkla bütünleşmiş adıdır.

İstanbul geneli Avrupa Yakası ve ilçelerimizde hizmet kalitesine ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz deger çerçevesinde her geçen gün kendini geliştirip yenileyen ve gelişen teknoloji alanında yenilikleri takip eden bir firma olmanın bilnci içerisindeyiz.

Başakşehir, Avcılar, Esenler, Bakırköy, Bağcılar, Güngören, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bahçelievler, Beylikdüzü, Zeytinburnu, Büyüykçekmece, Bayrampaşa, Eyüp, Fatih ve Esenyurt geneli ilçelerimizde kesintisiz koltuk yıkama, stor perde yıkama, sandalye yıkama, yatak yıkama, halı yıkama, battaniye yıkama hizmeti sunmaktayız. Koltuk yıkama sektörüne girmeden önce, yapacağımız işi ilk önce kendi firma içerisinde, yetişmiş uzman ekiplerimiz ve personellerimize sevdirmek, yapılan ve yapılacak olan hizmetlerimizi kendi bünyemizde değerli ve kaliteli görmek adına çeşitli seminerler ve araştırmalar içerisinde bulunmayı kendimize görev adledmişizdir.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama fiyatları açısından İstanbul genelinde koltuk yıkama hizmeti sunan firmalar arasında en uygun koltuk yıkama ve halı yıkama fiyatları sunmaktayız. Sektörde her firma kendi kazancını düşünerek fiyat belirlerken, bizim Doğa Koltuk Yıkama olarak ilk önceliğimiz müşteri ve halk bütçesidir. Bunun için sürekli araştırma içerisindeyiz..

Yerinde Koltuk Yıkama

Yerinde koltuk yıkama yada diğer adıyla mobil koltuk yıkama hizmetimizde müşterilerimizin istediği bir saatte randevu alarak evlerine veya yıkama işleminin yapalacağı adreste yerinde hizmet sunmaktayız. Yerinde koltuk yıkama hizmetini sunarken hiç bir eşyalarınız zarar görmemektedir.

Doğa Koltuk Yıkama Firması olarak İstanbul genelinde koltuk yıkama firmaları arasında en uygun koltuk yıkama fiyatları ile siz degerli halkımıza koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Verdiğimiz himetler arasında koltuk yıkamanın yanısıra, stor perde yıkama, halı yıkama, halıfleks yıkama, sandalye yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama ve yorgan yıkama gibi hizmetler sunmaktayız.

Kullandığımız temizlik ürünleri tamamen Sağlık Bakanlığı onaylı olup herhangi bir asit maddesi içermemektedir. Çünkü biz Doğa Koltuk Yıkama olarak müşterimizin sağlığı bizim sağlığımızdan önce gelir ilkesiyle hareket etmekteyiz. Kullandığımız ilaçlar % 85 oranında anti-bakteriyel olup herhangi bir ilaç kokusu olmamaktadır. Astım ve bronşit hastalarına bile etkisi olmayan ilçlar kullanmaktayız. Tamamen profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla koltuk yıkama hizmeti veren şirketimiz, iş ahlakı ve iş saygınlığıyla sizlere hizmet vermrktedir. Bütün ekkiplerimiz
profesyonel olup evlerinize gelen prsonellerimiz titizlikle seçilmiştir.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Ev hanımları kendileri koltuk yıkama işlerini yapma gereği duyduklarında yıkama işlemine geçmeden önce bazı hususları göz önünde bulundurmaları gerekir.

– Koltuk yıkamaya başlamadan önce koltuğun tozu alınmalıdır.
– Yıkama işleminden önce koltuk üzerinde bulunan kaba kirler temizlenmelidir!
– Kullanılacak olan koltuk yıkama deterjanı özenle seçilmeli aksi taktirde yarardan çok zararı olabilir.
– Koltuk yıkama deterjanları insan sağlığına zararlı olmamalıdır, evdeki çocuklar gözönüne alınmalıdır.
– Koltuk temizleme işleminden sonra koltukların bulunduğu oda iyice havalandırılmalıdır..

Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır?

Ev hanımları evlerini süsleyen stor perde yıkama işlerini kendileri yapmak isterlerse bu konuda çok hassas olamaları gerekecektir. Nedeni ise stor perdeler yıkama konusunda diğer perdeler gibi kornişten çıkar çamaşır makinasına bas bırak makina yıkasın mantığıyla yıkanabilecek bir perde degildir. Özellikle motorlu tarzı olan stor perdeler kesinlikle uzman ekiplerce yıkanmalı ve kurutulmaldır. Eger bu işlemi evde kendiz yapacaksanız çok dikkat etmeniz gerkmekte, aparatlarını sökerken nasıl ve nerden söktüğünüzü unutmamalısınız. Stor prde yıkama işleminden sonra yine nasıl söktüyseniz aynı şekilde takmanız gerekmektedir. Doğa Stor Perde Yıkama Firması olarak özel olarak hazırlattığımız stor perde yıkama makinaları ile perdeleriniz güvenli bir şekilde yıkanmakta ve özel kurutma odalarında kurutulduktan sonra yine profesyonel ekiplerimizce itina ile yerine sorunsuz bir şekilde takılmaktadır. Hem sökme aşamasında hem de yerine takma aşamasında stor perdeleriniz kesinlikle zarar görmemektedir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.