+90 530 151 59 82

Asur Sokağı No:2, 34791 Sancaktepe/İstanbul, TürkiyeDoğal Taş Center, dinamik ve uzman kadrosuyla yıllar boyunca edindiği tecrübelerini doğal taş sektöründe müşterileriyle buluştururken istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda ürün yelpazesine her gün bir yenisini ekleyen, uygulama alanlarını artıran yenilikçi bir firmadır.

Doğal taş ocaklarımızdan aldığımız granit, bazalt, andezit, kayrak taşları, mozaik, traverten, mermer tozu ve peyzaj taşlarını müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Farklı stillere uyum sağlayacak, birbirinden farklı alternatiflerimizle iç ve dış dekorasyonda güven, kalite ve estetiği bir araya getiriyoruz.

İçerisindeki mineral yoğunluğuna bağlı olarak değişen renk ve deseni ile doğal bir dekorasyon malzemesi olan bu taşları, doğal olarak uygulayabileceğimiz gibi özel projelere uygun çeşitli ebatlarda keserek de uygulayabilmekteyiz.

Kaliteli malzeme ve birbirinden farklı renk seçenekleri ile Doğal Taş Center sektöre getirdiği yeniliklerle hizmetlerine hız kesmeden devam etmekte, aynı zamanda müşteri memnuniyetini artırmak için yaptığı çalışmalarda zamanı etkin şekilde kullanarak verimlilik artışını da sağlamaktadır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 530 151 59 82
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 23 km
AdresAsur Sokağı No:2, 34791 Sancaktepe/İstanbul, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler         
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.