Dore Temizlik

Dore Temizlik

Maltepe İstanbul
545 görüntüleme

Dore Temizlik Olarak Düzenli yapılan ev temizliği, daire demizliği, konut temizliği, bina temizliği, ofis iş yeri temizliği, inşaat sonrası temizliği, şirket temizliği, gemi temizliği, dış cehpe temizliği, fabrika temizliği, hastane temizliği, yurt temizliği, okul temizliği, merdiven temizliği, Genel Olarak derli toplu, temiz, hijyenik ve sağlıklı tutmak için son derece önemlidir.Son zamanlarda temizlik ürünleri üzerine kullanılan temizlik ürünlerinin markaları çok önemlidir.

Kullandığımız ürünlerde kanser maddesi bulunmamaktadır. Ortamın tozlardan, bakteri ve akarlardan arınması, böylelikle hijyenik temizlenmesi ortamda huzurla vakit geçirebilmemiz için gereklidir. Dore Temizlik olarak, Ev temizliği, Daire Temizliği, Konut Temizliği, Villa Temizliği v.b tüm alanların temizliği yapılırken kullanılan malzemeler yüksek standartlara sahiptir ve tarafımızdan karşılanır. Hijyen açısından titizlikle seçilmektedir. Ortamlara Göre Temizlik Yapılması Önemlidir. Bu temizliklerin Genel Temizlik Ve Kaba Temizlik Olarak Ayrılabilir. Dore Temizlik olarak Biz Bu İşleri Üstleniyoruz.

Ataşehir, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Çekmeköy, Kadıköy, Beykoz, Üsküdar, Tuzla, İçerenköy İlçelerine Dore Temizlik Olarak Hizmetimiz Vardır..


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.