+90 212 4441817

İkitelli OSB Bağcılar Güngören Metro AVM B Blok Kat:1 No:28 İkitelli - Başakşehir/İSTANBULOsgb hizmetlerine özel çözümler sunan Druz Yazılım, geliştirdiği ve satışlarını yaptığı DruzOnline İsg Otomasyon Yazılımı başta olmak üzere, kurumsal alanda Web Teknolojileri (web yazılım ve web tasarım ) hizmetlerini sunmaktadır. Firmalara Bilgi Teknolojileri konularında danışmanlık ve çözüm ortaklığı hizmeti sağlamaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe uzun yıllar emek vermiş işyeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanlarının uzun yıllara yayılan tecrübeleri ışığında, güçlü yazılım ekibimizle birlikte yıllarca üzerinde çalıştığımız “DruzOnline İSG Yazılımı” İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre otomasyon programımız tamamlanmıştır. İlk etapta “İşyeri Hekimliği Modülü”, “İş Güvenliği Uzmanlığı Modülü” ve “Uzman & Hekim Ortak İşlemleri Modülü” hizmete girmiş olup, daha sonrada “Çevre Sağlığı Modülü” hizmete girecektir.

DruzOnline İsg Yazılımımız, işyeri hekimlerinin (hemşirelik-DSP hizmetleri dahil), iş güvenliği uzmanlarının ve çevre sağlığı uzmanlarının çalışma hayatlarında ihtiyaç duydukları ya da duyabilecekleri her alanda onlara destek olabilecek kapsamda hazırlanmıştır. İhtiyaç olması halinde ilaveler ve kurumlara özel modüller eklenebilmektedir.

DruzOnline İsg Yazılımı son derece görsel, kullanımı oldukça kolay, yasal mevzuata uygun, her türlü iş ve işlemlerin yapılabildiği, istatistiklerin alınabildiği ve ileriye dönük projeksiyonların yapılabildiği esnek ve özelleştirilebilir bir yazılım programdır. Programın her noktasında kontroller mevcut olup kullanıcının hatalı veri girişine izin vermemektedir.

DruzOnline İsg Yazılımı 2.000.000’un üzerinde güçlü veri tabanına (İl, ilçe, mahalle, cadde-sokak, ICD Kodları, ATC Kodları, Meslek hastalıkları, Hastaneler ve bölümleri, MSDS raporları, İSG Mevzuatı, Tehlike ve riskler…vb.) sahip olduğundan kullanıcının veri tabanı oluşturmadan kayıt yapmasına imkan sunmaktadır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 4441817
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 3 km
Adresİkitelli OSB Bağcılar Güngören Metro AVM B Blok Kat:1 No:28 İkitelli - Başakşehir/İSTANBUL
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.