+90 212 4425935

Bahçelievler Mahallesi, Adnan Kahveci Bulvarı No:73, 34180 Bahçelievler/İstanbul, TürkiyeYeni başlayan hayat yolculuğunuzu, özel ve eşsiz bir başlangıç yaparak, unutulmaz mutlu bir anıya dönüştürmek amacıyla, son model araçları ve deneyimli, güleryüzlü şoförleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Üstlenmiş olduğumuz sorumluluğun bilincinde, bugünün sizin için ne kadar önemli oduğunun farkında olduğumuzu ve her türlü istek ve düşünceleriniz için sizlere kurumsal yapımızla çözüm üretmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Kuruluş amaçlarımız arasında; profesyonel olarak çözüm sağlayan kurumsal bir firma olarak sektörün yegane lideri olmak yer almaktadır. Düğün Arabasıcısı, Bu amaç doğrultusunda siz değerli misafirlerine en iyi ve en güvenli bir şekilde sorunsuz bir hizmet vermeyi kendine misyon edinmiştir. Çıkmış olduğunuz bu yolculukta sizinle olmaktan onur duymaktadır. Birlikte başladığımız bu yolculukta siz misafirlerimizin güvenliği ve memnuniyeti asıl amacımızdır.

Düğün Arabasıcısı, Kalitenin varılması gereken bir hedeften çok, gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanmaktadır. Bu düşünce çerçevesinde; müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyen şirketimiz, aşağıdaki ilkeler doğrultusunda kalite politikasını oluşturmuştur: • Ürün kalitemiz, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek. Doğru hizmetin, doğru zamanda doğru maliyette ve kalitede müşterinin kullanımına sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 4425935
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 10 km
AdresBahçelievler Mahallesi, Adnan Kahveci Bulvarı No:73, 34180 Bahçelievler/İstanbul, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.