+90 212 5641557

Murat Mahallesi Sarı Dökümcüler Sitesi 18. Blok No:4 Bayrampaşa istanbul TürkiyeMetal izabe işlemleri izabe yapacak ocak, thomas ocağı, hidrolik devirme ocağı, indüksiyon ( potalı ve potasız) kavurma ve kurutma sistemleri, sulu ve kuru değirmenler, grafit metal ergitme potası, ateş tuğlası, seramik battaniye ve filitresi metal atıkları, curuf talaş çamur külçe çubuk kalay lehim bakır pirinç alüminyum çinko, lehim curufu ramatı talaşı yapmaktayız.

RTV-2 kalıp silikonu çok esnek deri kalıplar gibi yeni kalıp alma tekniklerinin geliştirilmesi ve poliüretan polyester, epoxi gibi agresif reçinelerin kalıp uygulamalarında kullanılabilmesini, uygulamaya gereklerine göre şeffaf, yarı şeffaf ve gerekli mekanik özelliklere sahip ürün çeşitlerinin oluşmasını sağlamışlardır.

Kalıp alma uygulamaları dekoratif kalıplardan, endüstriyel kalıplara kadar çok farklı sektörlerde uygulama alanı bulur. Rhodorsil® RTV-2 ürün yelpazesi bütün bu farklı sektörlerin ihtiyaçlarının karşılanabilmesi dikkate alınarak geliştirilmiştir.

Rhodorsil® RTV-2 silikon elastomerleri kullanıcıya önemli avantajlar sağlayan çok çeşitli özelliklere sahiptir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 5641557
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 7 km
AdresMurat Mahallesi Sarı Dökümcüler Sitesi 18. Blok No:4 Bayrampaşa istanbul Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.