Elazığ Düş Bahçem Anaokulu

Ataşehir Mahallesi, Kibar Sokak, Elâzığ Merkez Elazığ
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Elazığ Düş Bahçem Kreş ve Anaokulu uzman ekibi olarak eğitim amacımız, çocuk gelişimi uzmanı, uzman psikolog, diyetisyen ve eğitmenlerimiz eşliğinde çocukların, mutlu, kendine güvenen, sağlıklı, çevreye duyarlı, kendini ve başkalarını seven aynı zamanda saygı duyan, paylaşmayı bilen uygar bireyler olarak gelişmelerine yardımcı olmaktır.

Çocuklar için yaşamı öğrenme aracı olan “OYUN “, çocuğun fiziksel, psiko-motor, duygusal, sosyal, zihinsel ve dil gelişiminde etkili olmaktadır. Her çocuk yetenekleri ile doğar. Bu yetenekleri ortaya çıkarmak ve gelişmelerine yardımcı olmak konusunda duyarlıyız. Bu güne kadarki eğitimimizde bunu başarmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz

Elazığ Düş Bahçem Kreş ve Anaokulu, çocuğunuzun kendinden emin, lider kişilikli, kendilerine ve başkalarına saygılı bir birey olarak geleceğe emin adımlarla yürümesini sağlamak niyetiyle sitemizi ve okulumuzu ziyaret etmeniz bu hedefinize ulaşabilmek için atılması gereken ilk adım olabilir.

Okulumuz, alanında uzman branş öğretmenleri gözetimi altında güvenli servis taşımacılığı hizmetiyle milli ve manevi değerlerimizi erozyona uğratmadan modern, asil sağlam karakterli bir gençlik yetiştirmenin alt yapısını oluşturmanın adresidir.

Sosyal Medya
Facebook
Anahtar Kelimeler
Video
Konum