E-Sivas Haber | Sivas Gündem, Ekonomi, Spor, Teknoloji, Sağlık

E-Sivas Haber | Sivas Gündem, Ekonomi, Spor, Teknoloji, Sağlık

PAŞABEY MAH. bezazlar sok. Anadolu 7 apt 3b, Mehmetpaşa, 58040 Sivas Merkez/Sivas, Türkiye
124 görüntüleme

E-Sivas Haber her gün binlerce okuyucusuna güncel ve objektif haber sunmaktadır. Kurulduğu günden bu zamana basın meslek ilkelerine önem veren ve dürüst haberciliği ilke edinen E Sivas Haber, okuyucularına güncel olayları tarafsız bir şekilde aktarmayı hedef belirlemiştir.

Yerel haberler dışında ulusal gelişmeler, Sivas gündem, ekonomi, spor, teknoloji, sağlık gibi geniş bir yelpazede haberler sunmaktadır.

Sivas Haber, her zaman doğru, tarafsız ve güncel haberleri okuyucularına sunarken, aynı zamanda reklam ve sponsorluk anlaşmaları ile işletmelere de farklı bir tanıtım imkanı sağlamaktadır. İşletmeler, ürün ve hizmetlerini E Sivas Haber’in güçlü etkisi altındaki hedef kitlesine doğru bir şekilde tanıtmak isteyenler, E Sivas Haber’de yer alarak farklı bir tanıtım stratejisi izleyebilirler.

Ayrıca, E Sivas Haber okuyucularına sağladığı hizmetler arasında, etkileşimli yorum ve tartışma alanları ve geliştirilme aşamasında olan mobil uygulaması ile hizmet vermektedir, böylece her an her yerde haberlere ulaşmak mümkün olmaktadır.

Web Sitemiz : esivashaber.com
Mail Adresi : info@esivashaber.com


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.