+90 312 480 32 67

Birlik mahallesi 483. sokak no:1 Çankaya Ankara


ebmr-insaat.png

Ankara Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon İşleri

FGM İnşaat bünyesindeki mimar personeller ile yapılan çalışmalar neticesinde, temelden çatıya tüm tadilat işleri uzman kadro ile yapılmaktadır. İster eski daireleriniz, ister iş yerinizin cehresini değiştiriyoruz. Özellikle uzun yıllardır işletmelerinde devam eder firmalar yeni modern arayüzü tercih etmektedirler.

Kurumsal firmaların ilk imajının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu yüzden yaptığımız her tadilat dekorasyon işlerimizde modern ekipman ve malzemeler kullanmaktayız. Yapılacak olan tadilatların keşfine müteakip maliyet açısından en uygun ama en kaliteli malzemeler kullanarak mekânlarınızı anahtar teslim tadilat ile yeniliyoruz.

Konusunda uzman kadro ile iş güvenliği kuralları çerçevesinde hizmet veren ekiplerimiz, kurumsal iletişim eğitimlerini tamamlamış FGM İnşaat bünyesindeki personellerdir. Ankara’da anahtar teslim tadilat işlerinde genelde mutfak tadilat ve tadilata müteakip dekorasyon işlerini yapmaktayız. Tadilat işlerine istinaden alçıpan bölme duvar, asma tavan, mermer veya seramik döşeme işleri yapılmaktadır. Anahtar teslim tadilat işleri konusunda iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir ve teklif isteyebilirsiniz.

Anahtar teslim tadilat işlerinde FGM İnşaat Ankara inşaat dekorasyon firmaları arasında haklı lider konumunu verdiği hizmetlerin olumlu dönüşleri sayesinde sürdürmeye devam ediyor.

Her ne kadar kötü sonuçlar doğursa da yangın,sel gibi afet yada kazalar maddi hasarlar yanı sıra tamiri mümkün olmayan hatta zor olan sebeplere yol açıyor. FGM İnşaat bünyesinde tüm tadilat işleri yanı sıra yangın sonrası tadilat işlerinde de çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Ankara tadilat firmaları aksine FGM İnşaat insanların yaşama alanlarını modern ve kullandığı malzemeler ile kalite ortamlara çeviriyor. FGM İnşaat olarak Ankara’da bir çok prestijli inşaat firmaların taşeronluğu yanı sıra kurum ve kuruluşlara da hizmet veriyor.

Dekorasyon yada tadilat işlerinizde uzmanından fikir almadan yaptırmayın. Kalitesiz işçilik yaşadığınız ortamlarında imajını düşürecektir.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 312 480 32 67
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 354 km
AdresBirlik mahallesi 483. sokak no:1 Çankaya Ankara
Sektör
Anahtar Kelimeler