+90 533 2392029

Havzan Mahallesi, Ufacık Sokak, Meram/Konyaecowetclean kuru temizleme; alanında franchise bayilik vererek , 30.000 eurodan başlayan fiyatlarla anahtar teslim sistem kuruyor ,sizde ailemize dahil olmak isterseniz nerde olursanız olun fark etmez sistem kuralım , detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz yada 0 533 239 20 29 nolu telefondan hakan bey ile görüşünüz…

Eco Wet Clean Kimdir ?

Eco Wet Clean (Ekolojik Temizleme) Sistemi başta Avrupa ve Diğer kıta ülkelerde Kuru Temizlemeye (Dry Cleaning) sistemine alternatif olarak Çevre ve İnsan sağlığı düşünülerek geliştirilmiş bir sistemdir.

Eco Wet Clean Giysi ve Ev Tekstili Temizleme Sistemi geliştirilmiş bilgisayar programı yüklü makine, özel çevreye duyarlı deterjanlarla hassas ve çekme problemleri olan kumaşlarda sağladığı başarısı ile dikkat çekmeyi başarmıştır.

Uzun yıllar yapılan araştırmalar sonucu en mükemmel sonuca varılmış Eco Wet Clean sistemi bugün Avrupa ve diğer Kıta ülkelerde kullanılmaya başlamıştır.

İşte Eco Wet Clean de , Türkiyede bu işe ön ayak olmuş , girişimcilere çok uygun fiyatlardan franchise vermeye başlamıştır.
Neden Biz Derseniz ?

Alışılagelmiş Giysi ve Ev Tekstili Temizleme alışkanlıklarını rafa kaldıran ve ülkemize bambaşka bir konsept kazandıran; doğallığın, ferahlığın ve çevreciliğin bu sektörde de sağlanabileceğini göstermek amacıyla kurulmuş Türkiye’nin en modern Giysi ve Ev Tekstili Temizleme mağazasına sahip kuruluştur.

Bu sistemin en önemli misyonu ise hızla kirletilen dünyamızın korunması çalışmalarında üstlendiği işlevidir.
Eco Wet Cleaning; Nasıl Doğal, Ferah ve Çevreci Olmayı Başarıyor ?

Doğaya geri dönüşümü en kolay olan en düşük mikrona sahip giysi poşetleri kullanarak,

Kurutemizlemede varolan Perclorethilen maddesi yerine bio-deterjanları kullanarak,

Kurutemizlemedeki Perclorethilen maddesinin neden olduğu kötü kokunun yerine bio-deterjanların sağladığı temiz ve ferah hava kokmasını sağlayarak,

Makinelere atılan ürünün kapasite hesaplamasını yaparak su, deterjan ve elektrik maliyetini düşürerek,

Geniş makina parkuru ile otomasyonu hızlandırarak ve bu şekilde enerji tasarrufunun sağlayarak.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 533 2392029
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKonya
Mesafe: 461 km
AdresHavzan Mahallesi, Ufacık Sokak, Meram/Konya
Sektör
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.