+90 232 9661955

Soğukkuyu Mahallesi, 1847/10. Sokak, Bayraklı İzmirEgepark spor teknolojileri ve zemin kaplama sistemleri; 25 yıllık deneyimin markaya dönüşmesi sonucu ortaya çıkmıştır.

Firmamız 1987 yılında türkiyede yeni yeni başlayan spor sahaları ,tenis kortları imalatındar spor teşkilatında görevli olması sebebiyle Hollandalı ve Alman personel ile beraber çalışarak bu işi uzmanlarından ögrenmiştir. Daha sonraki yıllarda bu spor tesislerin bakımı ve yeni tesislerin inşaasında bir fiil görev alarak konu hakkındaki bilgisini olgunlaştırmıştır.

Uzmanlık alanımızda: hertürlü spor zeminleri kaplama ve projeleri, endustriyel zemin kaplamaları (epoksi,poliüretan,v.s) spor saha ekipmanları (potalar,voleybol, tenis sistemleri, hentbol sistemleri, futbol sistemleri v.s.) çok yönlü bilgi ve beceri gerektiğinde ücretsiz olarak halkımızın hizmetine sunulmuş ve sunulmaktadır.

Türkiyenin neresinde olursanız olun, spor konusunda yardıma ihtiyacınız olursa mutlaka firmamızı arayın. EgeParkSpor size bir telefon ve bir mail adresi kadar yakın.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 232 9661955
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİzmir
Mesafe: 324 km
AdresSoğukkuyu Mahallesi, 1847/10. Sokak, Bayraklı İzmir
Sektör,
Anahtar Kelimeler            
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.