Ege Ulaşım

Mimar Sinan, YEDPA G Cd., 34779 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Ege Ulaşım olarak biz, şirketinizin artan ekonomik faaliyetleriyle paralel gelişen ulaştırma hizmetlerinizin aktif, etkin, hızlı, güvenilir ve en emniyetli şekliyle ulaşımını sağlayan; böylece ulaşım maliyetlerinizi düşürerek sizin gelişiminizi destekleyen, yurtiçinde parsiyel yük taşımacılığı yapan bir karayolu Ulaşım firmasıyız.

1998 senesinden beri hizmet verdiğimiz bu sektörde, değişime ve yeniliğe açık yaklaşımımız, gelişen teknolojiye paralel adımlarımız ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız güç ile 15 senede sektörün öncüleri arasına girmeyi başardık.

Kurulduğumuz ilk günden bu güne, kendimize ve sektörümüze kattığımız yeni değerlerle hizmet kalitemizi artırıyor; ISO 9001:2008 kalite belgemiz R1, N2 ve K1 yetki belgelerimizle kalitemizi tasdik etmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

60 şubemiz, 400 araçtan oluşan filomuz, 800’ü aşkın uzman personelimiz ile 500’ün üzerinde noktaya hizmet ulaştıran firmamız, daima ileriye dönük, kaliteli, aktif ve güvene dayalı hizmet prensibi ile Taşıma sektörüne yeni değerler katmaya devam ediyor.

Anahtar Kelimeler
Video
Konum