Ege Vinç Ekipmanları Endüstriyel Makineler Tic. Ltd. Şti.

Ege Vinç Ekipmanları Endüstriyel Makineler Tic. Ltd. Şti.

MUTSAN SAN.SİT.NO.42.BLOK.3 İKİTELLİ-BAŞAKŞEHİR
1,223 görüntüleme

1 ton ve 10 ton arası monoray vinçler, 5 ton ve 100 ton arası çift kirişli kreyn vinçler, portal vinçler, slap vinçler, ergitme vinçleri ve hadde vinçleri imalatı, her çeşit özel tasarım ve standart vinç imalatı özenle yapılır.
Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Teknik servis hizmetimiz mevcuttur.

Faalliyetlerine 1992 yılında EGE VİNÇ ENDÜSTRİ MAKİNALARI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak başlamış olan firmamız, zamanla çeşitli dallara ve konuma uygun değişik ağırlıklarda vinç ve yük asansörlerine de kendi bünyesinde üretiminin kıvancını yaşamaktadır.

Konusunda eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla birlikte, modern üretim teknikleriyle yurt içindeki kapsamlı servis hizmetleriyle kendisini geliştirmiş, 2000 yılı itibariyle EGE VİNÇ ENDÜSTRİ MAKİNALARI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak kendisini kanıtlamıştır.

Üretimlerini; deneyimlerine bilgi birikiminide katarak en uygun tasarım ve projelerde kalitesinden ödün vermeyerek müşterilerine sunmuştur. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan EGE VİNÇ ENDÜSTRİ MAKİNALARI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. almış olduğu kalite belgeleri ile de kendini tüm müşterilerine ispat etmiş satış sonrası vermiş olduğu hizmetlerine taktirle karşılanmasının gururunu yaşıyor.

2001 yılında kendi imalatlarının dışında ürün ürün satış portföyünü genişletip vinç ve asansör yanısıra forklif, transpalet, istif makinaları zincirli calaskarlar trifor polyesterler ve çelik sapanla bütün kaldırma grup ekipmanlarını müşterilerinin kullanımına sunmuştur.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.