+90 212 220 80 42

H. Rıfat Paşa, Yüzer Havuz Sk. 1-1, 34384 Şişli/İstanbul, TurkeyEkspres Patent ve Marka Acentalığı olarak müvekkillerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran kişiselleştirilmiş çözüm sunma anlayışımızla, hizmetlerimizi geniş bir yelpazede ve yüksek kalitede sunmayı amaç edindik.

Ekspres ekibi olarak; marka, patent, endüstriyel tasarım ve tüm diğer fikri ve sınai mülkiyet haklarını, öngörülen bütçe dahilinde güvence altına almak, bu hakların devamlılığını sağlamak, onları savunmak ve yürürlüğe koymak için gerekli olan hizmetleri geniş bir yelpazede ve yüksek kaliteyle sunmayı amaç edindik.

Fikri ve sınai mülkiyet haklarının korunması için müvekkillerimizin amaçlarına en uygun yolu belirlemek üzere, onlarla bilgi, fikir ve belge paylaşımı yaparak yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

Muhtemel ihtilaf kaynaklarını tanımlayıp sorunsuz ve kesintisiz bir süreç için bunların ortaya çıkmasını engelleyen, Hukuki belirsizlikleri mümkün olduğunca bertaraf eden, Koruma ve yürürlüğe koyma sürecine etkisi olan tüm detayları anlayıp değerlendiren bir yaklaşımla hizmet sunuyoruz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 220 80 42
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 5 km
AdresH. Rıfat Paşa, Yüzer Havuz Sk. 1-1, 34384 Şişli/İstanbul, Turkey
Sektör
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.