Elite Danışmanlık

Elite Danışmanlık

1420/3. Sokak, İzmir, Türkiye

1996 yılından beri evrensel değerleri, uluslararası ve ulusal standardları ürün ve hizmet sektöründe müşterilerimizin en iyi olması için İSTANBUL adresinde danışmanlık faaliyetlerine devam eden PQS Danışmanlık bünyesinde verilen sorumlulukları yerine getirerek 2010 yılında Ege Bölge Yetkisi verilerek görevine başlayan Elite Danışmanlık hizmetlerine devam etmekteyiz.

Kurulduğu tarihten itibaren “Yönetim Danışmanlığı” alanında IQCERT tarafından 2010 yılında belgelenmiştir. Türkiye’nin birçok ilinde 2.500’den fazla kuruluşa danışmanlık ve mühendislik hizmeti vermekteyiz.

2013 yılı itibari ile 6331 Sayılı İş Güvenliği Kanunu ve yönetmelikleri kapsamında “Elite Danışmanlık, İSG Danışmanlığı” olarak T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından sertifikalı A, B, C Sertifikalı İş Güvenliği Uzmanları ile;

İlgili Kanun kapsamında sizlere verebileceğimiz başlıca hizmetlerimiz;
* İş Güvenliği Uzmanlığı,
* İş Güvenliği Eğitimleri,
* Risk Değerlendirmesi,
* Acil Durum Eylem Planları,
* Basınçlı Kapların Testleri,
* Kaldırma ve İletme Araçlarının Testleri.

Kendi alanında profesyonel ve deneyimli kadromuzla, yasa ve yönetmeliklerdeki işletmeler için öngörülen ve istenen görevleri, asgari seviye olarak belirlemiş, İş Sağlığı ve İş Güvenliği şartlarını oluştururken tecrübeli birikimi ile sistemli ve verimli çalışmaların kurulmasını hedeflemiştir.

İş Güvenliği Hedefleri; yanında işverenlerin verimlilik ve karlılık hedefleri, eğitim ve farkındalık ile oluşturulacak ve sonraki nesillere de daha bilinçli bir örnek teşkil edecektir.

Şirketler için artık “Herkesin elinden gelenin en iyisini yapması” bu hedefleri yakalamak için yeterli bir çözüm olamamaktadır. İlk başta gerekli olan, herkesin ne yapması gerektiğini bilmesidir. Doğru zamanda doğru hizmeti almak bile bir danışmanlık uzmanlığı gerektirir.
Kurum ve kuruluşlara başta yönetim danışmanlığı ve kurumsallaşmaya yönelik tüm eğitim ve danışmanlık hizmetlerini sağlıyoruz. Elite Danışmanlık, oldukça güçlü danışman kadrosuyla fark yaratıyor. Markalaşmayı ve dolayısı ile kurumsallaşmayı hedefleyen işletmeleri sıfırdan ele alarak optimum projeler üretmeyi, bunları hayata geçirmeyi, tüm bu çalışmaları yaparken de işletmenin kendisine tanınan tüm haklardan (teşvik ve destekler vb.) yararlanmasını hedefliyoruz. Markalaşma ile ilgili her adımda aklınıza gelen her soruda bizi ailenizden birini arar gibi arayabilirsiniz.
Amacımız; kurum ve kuruluşlarda iş sağlığı ve güvenliği konusunda olası kayıpları önlemek, kazasız, sağlıklı, güvenli bir çalışma ortamını sağlamak ve yasaların gerektirdiği içimde eksiksiz uygulamaktır. Firmamız; çalışanların iş güvenliği konusunda da farkındalığını sağlayarak işletmelerde verimliliği artırmayı amaç edinmiştir.

Elite Danışmanlık bünyesinde çok sayıda anlaşmalı uzman görev yapmaktadır. Bu uzmanların çoğu Denetçi / Baş Denetçi unvanına sahiptir. IQCERT – UK tarafından verilen Denetçi Sertifikalarımızın yanında, Uzmanlık alanlarımızdan en önemlileri olan İş Güvenliği konusunda ÇASGEM tarafından verilen “İş Güvenliği Uzmanlık Sertifikalarımız A, B, C sınıfı İş Güvenlik Uzmanlığı Belgelerimiz”, Çevre Danışmanlık Firması olarak; IQCERT – UK Çevre Güvenliği Yeterlilik Belgesi, Kalite Sistemi ve Ürün Kalitesi ile ilgili danışmanlık hizmetlerimize ilişkin IQCERT -UK tarafından verilen “Elite Danışmanlık – Hizmet Yeterlilik Belgemiz”, , ISO Belgeleri Akreditasyon Standartlarına ilişkin “ULAK DER (Uluslararası Akreditasyon Derneği Eğitim Sertifikalarımız” mevcuttur.

Hizmetlerimiz:
ISO Belgeleri
TSE Belgeleri
CE Belgeleri
Garanti Belgeleri
OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Belgeleri
Devlet Destekleri
Marka – Patent Tescilleri
Risk Analizleri Değerlendirme Raporları
Eğitimler ve Sertifikasyon
Basınçlı Kapların Testi Hizmetleri
Çevre Danışmanlık Hizmetleri
Helal Gıda Sertifikaları
Enerji Bakanlığı İzinleri
Web Tasarım, Hosting ve Yazılım Hizmetleri
Ayrıca İL KALKINMA AJANSLARI – KOSGEB- TÜBİTAK – EKONOMİ BAKANLIĞI teşvik projelerinin hazırlanmasında da hizmetinizdeyiz.

Bizim Kalite Politikamız;
Hizmet verdiğimiz kuruluşları; “SEKTÖRÜNDE VE KONUSUNDA ihtiyaçlarına yönelik projeler üreterek kuruluşun; faaliyet alanı ve organizasyon büyüklüğüne uygun yöntemler belirlemek, verimlilik, karlılık, kalite bilinci ve sürekli iyileştirmeyi sağlayarak sektöründe Dünya ile yarışabilen profesyonel bir kuruluş haline getirerek ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak” arzusundayız.
Bu misyonumuzun uygulanmasında, prensiplerimizden asla taviz vermeden, kalite hedeflerimize ulaşmak ve sistemimizi sürekli iyileştirerek müşterilerimizi memnun etmek kalite politikamızdır.

Elite Danışmanlık, ULAK-DER (Uluslararası Akreditasyon Derneği) üyesidir.
www.ulakder.org


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.