Elizi Kuyumculuk San. Tic. Ltd. Şti.

Mollafenari Mahallesi, Vezirhan Cd. No:96, 34120 Fatih/İstanbul, Türkiye
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

ELİZİ TRABZON HASIRI 1999 yılında başladığı Trabzon Hasır’ı imalatı ve satışında bugün Trabzon’da Merkez Ofisi ve İmalat Atölyesi, İstanbul’da Satış Ofisi ile 19. yılına girmiş bulunmaktadır.
FATİH YILMAZ tarafından kurulan ELİZİ TRABZON HASIRI, yenilikçi ürün ve tasarımları ile üretim ve satış kapasitesini her geçen gün arttırırken, hem kurumsal gelişimini sürdürmüş hem de bölgedeki bu el sanatının sektörel gelişiminde öncü olmuştur.

Trabzon Hasır Sanatını ve müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan ELİZİ TRABZON HASIRI, örgü kalitesini yükseltmek amaçlı kalite kursları , ürettiği yeni tasarımları, yeni ürün ve teknik buluşları gibi konularda yaptığı AR-GE, tasarım ve eğitim faaliyetleriyle, sürekli gelişimini devam ettirmektedir.

Firmamızın ELİZİ ve GİLDA olmak üzere iki markası bulunmaktadır. ELİZİ Trabzon Hasırı değişken toka sistemli, GİLDA Trabzon Hasırı ise klasik (sabit) toka sistemli tasarımları sizlere sunmaktadır. Yurt dışına yönelik yeni modellerimiz ve markalarımız da yakında beğenilerinize sunulacaktır.

Sosyal Medya
Facebook
Instagram
Anahtar Kelimeler
Video
Konum