+90 212 5260216

Mollafenari Mahallesi, Vezirhan Cd. No:96, 34120 Fatih/İstanbul, TürkiyeELİZİ TRABZON HASIRI 1999 yılında başladığı Trabzon Hasır’ı imalatı ve satışında bugün Trabzon’da Merkez Ofisi ve İmalat Atölyesi, İstanbul’da Satış Ofisi ile 19. yılına girmiş bulunmaktadır.
FATİH YILMAZ tarafından kurulan ELİZİ TRABZON HASIRI, yenilikçi ürün ve tasarımları ile üretim ve satış kapasitesini her geçen gün arttırırken, hem kurumsal gelişimini sürdürmüş hem de bölgedeki bu el sanatının sektörel gelişiminde öncü olmuştur.

Trabzon Hasır Sanatını ve müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan ELİZİ TRABZON HASIRI, örgü kalitesini yükseltmek amaçlı kalite kursları , ürettiği yeni tasarımları, yeni ürün ve teknik buluşları gibi konularda yaptığı AR-GE, tasarım ve eğitim faaliyetleriyle, sürekli gelişimini devam ettirmektedir.

Firmamızın ELİZİ ve GİLDA olmak üzere iki markası bulunmaktadır. ELİZİ Trabzon Hasırı değişken toka sistemli, GİLDA Trabzon Hasırı ise klasik (sabit) toka sistemli tasarımları sizlere sunmaktadır. Yurt dışına yönelik yeni modellerimiz ve markalarımız da yakında beğenilerinize sunulacaktır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 5260216
FacebookZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 1 km
AdresMollafenari Mahallesi, Vezirhan Cd. No:96, 34120 Fatih/İstanbul, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.