Emek Sağlık Hasta Karyolası

Emek Sağlık Hasta Karyolası

Muratpaşa Mah Sofular Cad No:72/A Bayrampaşa / İSTANBUL
1,331 görüntüleme

Emek Sağlık firması, medikal hasta yatakları sektöründe yaklaşık 25 yıldır hasta karyolası imalatı, toptan ve perakende satışı ile iştigal etmektedir. Firmamızda motorlu hasta yatağı çeşitleri değişik model ve farklı fonksiyonel özelliklerde üretilerek Türkiye ve yurt dışı medikal piyasalarında satışa sunulmaktadır.

Firmamızın imalatını yaptığı; hasta karyolası, hasta yatakları, muayene divanları, hastane dolapları, narkotik dolapları, şık tasarımı, ekonomik fiyatları yanı sıra dinlendiren önemli farklılığı ile dikkat çekiyor. Hasta karyolaları, tedavi süreci bittiğinde evde normal bir yatak olarak kullanılabiliyor. İmalatını yaptığımız hasta yatakları, ev karyolası görünümü sunuyor, kolay taşınabilir yapısıyla hayatı kolaylaştırıyor. Tasarımıyla dikkatleri çeken Emek Sağlık Hasta Yatakları’nın kan dolaşımın rahatlamasını sağlayan farklı kademeleri bulunuyor. Kendi imalatımız olan hasta karyolası; yemek, televizyon izlemek, okumak gibi etkinlikleri hastanın kolaylıkla gerçekleştirmesini sağlıyor. Yatak içerisindeki mekanizmaları da bünyesinde üreten firmamız, tam ergonomi sağlayan visco malzeme seçeneği ile kullanıcılarını sağlıklı uykuyla buluşturuyor.

Hasta rahatlığını sağlama hedefiyle imalatını yaptığımız hasta yatakları, hastanın rahat hareket etmesini ve dinlenmesini sağlayarak iyileşme sürecini hızlandırıyor. Hastanın tedavi sürecinde, kan dolaşımını rahatlatmak için zaman zaman ayaklarını kalp seviyesinin üstüne kaldırabilmesi önem taşıyor. Bu özelliklere sahip Emek Sağlık hasta yatakları ideal çözüm sunuyor.

Kiralık Hasta Karyolası

Emek Sağlık, kurulduğu günden bu yana hasta karyolası yatakları alanında Türkiye’de ilk imalatçı olma ayrıcalığı taşımaktadır. Emek Sağlık, Türkiye’nin ve dünyanın farklı noktalarında tüketiciyle buluşmaktadır. Kaliteye odaklanan, yenilikçi yaklaşımı benimsemiş olan Emek Sağlık, sektörde tanınan bir marka konumunda yer almaktadır.

Şirketimiz, kaliteden ödün vermeden uygun fiyatı ön planda tutan, hastane dolapları, muayene divanları, narkotik dolapları gibi ürünlerin imalatını, satışını yapan, sizlere kiralık hasta yatağı hizmeti de veren bir firmadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik ürün imalatı yapar. Firmamızın farkı; ürünlerinin imalatını kendisi yaparak dağıtır yani direk imalattan son kullanıcıya satış yaparak müşterilerini aracı firma fiyatlarından kurtarır.

Firmamız, medikal piyasasında hasta yatakları imalatı, hastane dolapları, kiralama ve satış hizmetini en profesyonel, en mükemmel şekilde vermeyi ilke edinmiştir. Bir çok modeli olan kiralık hasta yatakları ve hasta karyolalarının firmamızda özenle, ekonomik fiyatlarla imalatı yapılıp, sizlerinde değişik istekleri göz önünde bulundurularak hasta yatakları, muayene masaları, hastane dolapları modelleri artırılmaktadır. Ürünlerimizde bir çok model bulunmaktadır. Ürünlerimizin imalatını, satış ve kiralamasını yaparken hastaların ihtiyaç veya maddi güçlerinin ne olduğunu da göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz.

Kiralık hasta karyolası hizmetini firmamızdan alacaksanız, firmamızın şubesi bulunduğunuz şehirde var mı yok mu buna bakmanız gerekmemektedir. Hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti için aynı şehirde olmanız şart değildir. Türkiye’nin bütün bölgelerine satışımız ve kiralık hasta karyolası hizmetimiz vardır.

Çocuk hastaların kullanımına uygun karyolalarının da firmamızda üretimi gerçekleştirilmektedir. Elektrik motorlu, kumandalı, havalı hasta yatakları gibi ürünlerin imalatını yapan şirketimiz sizlerin taleplerini karşılamaktadır. Mağazamızdan, katalog yada sitemizde bulunan resimlerden seçtiğiniz ürünleri aynı gün satın alabilirsiniz. Çok uygun fiyatlar ile hasta yatağı perakende veya toptan alımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hasta Yatakları

Sahibinden ve 2. el hasta karyolası satışı firmamızda yapılmaktadır. Firmamız; Elektrikli Hasta Karyolasını, standart hastaların ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve fiyatının uygun olması nedeniyle tavsiye etmektedir. Yüksek kalitedeki ürünlerin en uygun fiyat garantisi ile satışının yapılması, Emek Sağlık firmasının hasta karyolası imalatçısı olması; direk imalat fiyatları ile son kullanıcıya ürünü ulaştırmasından kaynaklanmaktadır. Ürünlerimiz piyasada ucuz fiyatlar ile satılan kalitesiz hasta karyolalarından değildir.!

Hasta Karyolası, Hasta Yatakları Çok Uygun Fiyatlarıyla emeksaglik.com’da satılmaktadır. Emek Sağlık; Medikal hasta karyolası sektöründe hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, satışı ve kiralık hasta karyolası hizmeti veren bir firmadır. Hasta Karyolası, hasta yatakları ve hastane dolapları imalatı, kiralama ve en uygun fiyat garantisiyle satışını yapıyoruz. İmalatını yaptığımız hasta karyolası ve hasta yataklarını emeksaglik.com’da uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.