tren

Emlak & Yatırım Danışmanlığı Kuşadası Türkiye

Atatürk Bulv., Setur Marina, Kuşadası Merkez, Kuşadası, Aydın, Türkmen, 09400 Kuşadası/Aydın, Türkiye

Merhaba, Ben Şebnem Akdemir. Emlak sektöründeki tecrübelerim başarı ile işlenmiş olsa da bu, müşterilerime kendi evleri ile yardim etme duygusu ile kıyaslanamaz bile. Kendileri ile gurur duyduklarını ve mutlu olduklarını hissetmek paha biçilemez. Emlak piyasasına girişim 6 yıl önce Göcek’te oldu. Avustralya’ya gidince ara verdim. Döndüğümde ise yaşamak için tercih ettiğim yerin bana hissettirdiği pozitif duygular, yasam kolaylıkları ve ikliminin güzelliği sayesinde Kuşadası oldu.

İş hayatıma Kuşadası Firik’s Emlak firması ile devam ediyorum. Firmamın bu sektördeki engin tecrübeleri, referansları, bölge hakimiyeti, bilgi-eğitim destekleri ve bilinir olması bana güven veriyor. Ben de bu ekibin bir parçası olmaktan mutluyum. İletişim eğitimi aldım. Eğitim hayatım Ankara ve Istanbul’da geçti. Ayrıca Emlak Danışmanlığı için de gerekli olan eğitimlere ve sertifikalara sahibim. Emlak sektörüne başlamadan önce turizm sektöründe uluslararası tur operatörleri ile çalıştım. İleri seviyede İngilizce konuşuyorum Gayrimenkul konusunda Uluslararası alandaki müşterilerimize de hizmet sağlıyorum.

Anneyim, bir oğlum var. Uzmanlık çalışma alanım Kuşadası Türkmen mahallesi ve Marina bölgesidir ancak diğer bölgelerde de portföylerim mevcuttur. Her bütçeye uygun, geniş bir portföyümüz var. Müstakil evler, deniz manzaralı daireler, özel havuzlu villalar, gayrimenkul türü olarak çalıştığım alanlardır. Arsa ve ticari mekanlar konusunda ofisimizde uzman ekip arkadaslarımız vardır. Gelen teklif ve talepleri konunun uzmanı olan arkadaşlarımızla birlikte degerlendiriyoruz. Güncel emlak piyasası bilgileri ile evinizi satarken ya da yeni evinizi alırken yanınızda olmaktan, karar vermenize yardımcı olacak bilgier sunmaktan ve sizinle tanışmaktan mutluluk duyacağım.

Saygılarımla.


Facebook
Twitter
N/A
Instagram
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.