+90 352 271 33 22

Empar Madencilik, Melikgazi Kayseri


empar-madencilik.jpg

Kayseri Merkez’e bağlı Mimarsinan Köyü’nde, Usta Sinan’ın hemşehrileri olarak taş ustalığı işini kuşaklardır sürdürüyoruz. Mimarsinan Köyü’nün günümüz ehil ustaları, Empar Madencilik bünyesinde bilgisayar teknolojili makineler ile Kayseri Taşı ve Bazalt taşlarını Ahmet Ulvi Murat önderliğinde modern ve geleneksel mimaride kullanmak üzere hazırlıyoruz.

Yıllardır sahibi olduğumuz farklı seçkin taş ocaklarından birinci sınıf taşları ham olarak çıkartıyoruz. Geçmişi 30 milyon yıl, taşlaşma süreci 5 milyon yıl öncesine uzanan taşları her tür inşaat alanlarında kullanıma kazandırıyoruz. Taşlar, Empar Madencilik tesislerinde çekici, ekonomik ve kolay uygulanabilir hale getiriliyor. Doğa dostu, saygın ustaların ellerinde ve gözetiminde işleniyor.

7.000 m2 kapalı, toplam 40.000 m2 çalışma alanında ham taşlar işlendikten sonra her tür mimaride, uygulamaya hazır duruma geliyor.

Ham veya işlenmiş Kayseri Taşı ve Bazalt Taşı çeşitlerini adrese veya ocakta teslim şartlarında yurtiçi ve yurtdışı pazarına sunuyoruz. Uygulama ustaları gibi konularda da imkanlarımız dahilinde yardımcı oluyoruz. Geniş bilgi için pazarlama departmanımızdan bilgi talep ediniz.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 352 271 33 22
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKayseri
Mesafe: 622 km
AdresEmpar Madencilik, Melikgazi Kayseri
Sektör
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.