+90 242 3323200

Kırcami, Perge Blv. No:93, 07200 Muratpaşa/Antalya, TürkiyeEmre Kıral Ofis ve Bahçe Mobilyaları üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren sürekli ileriyi hedefleyen, yenilikleri yakından takip eden ve mobilya üretimi yapan alanında uzman ve deneyimli kadroya sahip olan şirketimiz Ofis Mobilyaları, Bahçe Mobilyaları, Cafe, Otel, Restourant ve Proje mobilyaları üretmekte ve siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede mobilya sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Emre Kıral Ofis ve Bahçe Mobilyaları gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte daima ilkelerimiz olan KALİTE, GÜVEN ve Güleryüz çervecesinde hizmet vermeye devam edecektir.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 242 3323200
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAntalya
Mesafe: 484 km
AdresKırcami, Perge Blv. No:93, 07200 Muratpaşa/Antalya, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler