Endüstriyel Ekipman Seç | Ankara Firması

Endüstriyel Ekipman Seç | Ankara Firması

İtfaiye meydanı, ulus, Ayhan Sk. no:8, 06030, Altındağ Ankara
536 görüntüleme

Krom-Tek Endüstriyel ekipmanları, kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi, kaliteli malzeme kaliteli işçilik anlayışı, ekonomik fiyatlandırma ve ürün çeşitliliği ile Endüstriyel Ekipman Sektörüne hizmet vermektedir. Korm-Tek Ankara İtfaiye bölgesinde kendi sektöründe isim yapmış. 20 yıllık firmadır. Endüstriyel Ekipman Satanlar arasında 1. numaralı tercihler arasına girmiştir. Endüstriyel Ekipman Alanlar da ise 30 yakın ilancı (elemanı) mevcuttur.

Endüstriyel Ekipman Satanlar ve Endüstriyel Ekipman Alanlar kategorisinde sattığımız ürünler; Kafeterya Endüstriyel Malzemeler, 2. el Cafe malzemeleri , 2. el Lokanta malzemeleri , ikinci el Restaurant malzemeleri , 2. el Otel malzemeleri , 2. el Bar ekipman malzemeleri , 2. el Catering malzemeleri 2.el endüstriyel mutfak malzemeleri ve ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları arıyorsanız yada satıyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız. 2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarında kampanyalı fiyatlar, bol ve geniş ürün yelpazesi ve paslamaz ürünlerimiz 304 kaliteden oluşmaktadır. İkinci el endüstriyel mutfak ürünlerini; komple veya tek parça ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alıyoruz. Onarım, Bakım ve temizliğini yapıldıktan sonra satışa çıkarıyoruz. Ürünlerimizin tamamı KROM-TEK (endustriyelekipmansec.com) garantisi ve güvencesiyle satılmaktadır.

Endüstriyel Ekipman Satanlar, Endüstriyel Ekipman Alanlar olarak müşteri isteğine bağlı olarak satmaya karar verdiği ikinci el endüstriyel ekipman veya 2. el endüstriyel malzemesini ne kadar edeceği hakkında bilgi almak istiyorsanız bize mobil hattımızdaki Whatsapp (0534 627 60 77) uygulamasını kullanarak resimlerini yollayabilir ve sonuca daha hızlı ulaşabilirsiniz. Firmamız size bir telefon kadar uzaktır. Ankaranın her yerine hizmet veren ücretsiz gezici servisimiz için bizi arayın ve adresinizi söyleyin. Ekibimiz eşyalarınızı incelemeye alıp size en uygun fiyatı sunacaktır.

“İkinci El Endüstriyel Ekipmanları Alınır & Satılır.”
2. El Bar Malzemesi, 2. El Cafe Malzemesi, 2. El Derin Dondurucu 2. El Dikiş Makinesi, 2. El Dondurma Makinesi, 2. El Isıtıcılar, 2. El Izgara Ocağı, 2. El Jeneratör, 2. El Kahvehane Malzemesi, 2. El Kasap Dolabı, Reyonu, 2. El Kıyma Makinesi, 2. El Kuruyemiş Dolabı, 2. El Lokanta Cafe Eşyası, 2. El Endüstriyel Ekipmanlar, 2. El Restaurant Malzemeleri


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.