Engince İletişim ve Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.

Engince İletişim ve Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.

Engince İletişim Hizmetleri, Diyarbakır, Türkiye
1,151 görüntüleme

Engince.Net (Engince İletişim Hizmetleri) çeşitli sistem ve alternatif çalışma alanları ile birlikte tamamen gelişime açık, 2002 yılından itibaren iletişim, bilişim ve bilgi teknolojileri alanlarında sektörde yer edinmiş, genel ve reel müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda internette gerek iş gerekse ilişkileriyle adından söz ettirmiş, birçok sisteme iletişim alanında alt yapı sağlayıp bireysel bayilerine hizmet vermeleri için çok yönlü destek sağlamıştır.

Firmamiı, inşaat, otomotiv, eğlence sektörlerinin yanı sıra tamamen internet tabanlı Toplu SMS, Parça kontör TL Yükleme bayiliği ve Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği olmak üzere 3 alanda hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetlerin tamamında % 100 Müşteri memnuniyeti vazgeçilmez prensibimizdir, verdiğimiz hizmetlerden herhangi birinden memnun kalmadığınız takdirde ÜCRET İADESİ garantisi veriyoruz… Hizmetlerimiz ana başlığında bulunan alt başlıklardan veya sağ menüden hizmetlerimizi birer birer inceleyebilirsiniz.

www.engince.net Engince İletişim ve Bilgi Teknolojileri San. Tic. LTD. ŞTİ İştirakleri ;

www.gsmbilgi.net Turkcell, Vodafone ve Avea TL Yükleme ve Türkiye geneli 81 ile ait bütün kurum ve kuruluşların fatura ödemeleri Toptan ve Perakende Dağıtım Kanalı.

Türkiye geneli 81 ilde En uygun fiyatlarla Parça kontör distribütörü, Parça kontör ana bayiliği ve parça kontör alt bayilerine Turkcell, Vodafone ve Avea gibi üç ana operatörüjn yanı sıra POCELL, BİMCELL, PTTCELL gibi alt operatörlerin ürün satış ve alt yapı desteği hizmeti veriyoruz. Yılın 365 günü online otomatik sistemlerle işlem sağlanmaktadır.

Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği : www.gsmbilgi.net

BTK ve BDDK dan Lisanslı Yasal olarak Türkiye geneli 81 ilde Parça kontör distribütörü, Parça kontör ana bayiliği ve parça kontör alt bayilerine ürün satış ve alt yapı desteğinin yanı sıra teknik destek hizmeti veriyoruz. Bunun yanı sıra Türkiye’deki bütün kurumların geçmiş gün faturaları dahil olmak üzere Elektrik, Su, Doğalgaz, Cep telefonu – Turkcell, Vodafone, Avea, Avea Mobile, TV – KABLO – İNTERNET , Türk Telekom, TTNET Adsl, Digitürk, DSmart, Tivibu, Superonline, Metronet, Türknet, Türksat, Biri Adsl, Smile Adsl, Türksat, Turbonet, Doğa Telekom, Doğan Telekom, Millenicom, uydunet faturaların ödeme işlemleri havale, eft, kredi kartı ödemeleri, MTV ve Trafik cezası ödemeleri ve fatura işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

www.grupsms.com Toplu Mesaj , Toplu Sms ve Başlıklı Sms Reklam Hizmetleri – Bayilik , Ana Bayilik ve Distribütörlük alabilirsiniz.

Toplu SMS, Başlıklı SMS Aboneliği : www.eniyisms.com

BTK dan Lisanslı SMŞH (Sanal Mobil Şebeke Hizmeti) ve STH ( Sanal Telekom Hizmeti ) firması olarak Türkiye geneli binlerce kurumsal ve bireysel aboneye toplu sms hizmeti vermenin yanı sıra onlarca Toplu SMS Hizmeti veren siteye alt yapı hizmeti ve ürün desteği sağlayarak oluşturmuş oldukları bayi ağına hizmet vermelerini sağlıyoruz.

www.engince.net i ziyaret ederek bütün çalışma alanlarımızı detaylı bir şekilde inceleyebilir ve ücretsiz bayilik ve üyelik işlemlerinden faydalanabilirsiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.