+90 4122510444
Engince İletişim Hizmetleri, Diyarbakır, Türkiye
Web Sitesini Ziyaret Et Favorilerime Ekle Firma ile İletişime Geçin
grupsms.jpg

Engince.Net (Engince İletişim Hizmetleri) çeşitli sistem ve alternatif çalışma alanları ile birlikte tamamen gelişime açık, 2002 yılından itibaren iletişim, bilişim ve bilgi teknolojileri alanlarında sektörde yer edinmiş , genel ve reel müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda internette gerek iş gerekse ilişkileriyle adından söz ettirmiş , birçok sisteme iletişim alanında alt yapı sağlayıp bireysel bayilerine hizmet vermeleri için çok yönlü destek sağlamıştır.

www.engince.net Engince İletişim ve Bilgi Teknolojileri San. Tic. LTD. ŞTİ İştirakleri ;

www.grupsms.com Toplu Mesaj , Toplu Sms ve Başlıklı Sms Reklam Hizmetleri – Bayilik , Ana Bayilik ve Distribütörlük alabilirsiniz.

www.markamesaj.com Toplu Sms, Toplu Mesaj ve Başlıklı Mesaj Reklam Hizmetleri – Bayilik , Ana Bayilik ve Distribütörlük alabilirsiniz.

www.gsmbilgi.net Turkcell, Vodafone ve Avea TL Yükleme ve Türkiye geneli 81 ile ait bütün kurum ve kuruluşların fatura ödemeleri Toptan ve Perakende Dağıtım Kanalı.

www.engince.net i ziyaret ederek bütün çalışma alanlarımızı detaylı bir şekilde inceleyebilir ve ücretsiz bayilik ve üyelik işlemlerinden faydalanabilirsiniz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 4122510444
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletDiyarbakır
Mesafe: 1,020 km
AdresEngince İletişim Hizmetleri, Diyarbakır, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler