Daruma Elektronik

Daruma Elektronik

Cumhuriyet Mh., T. Ahmet Sokak, 09270 Kuşadası/Aydın, Türkiye
1,260 görüntüleme

FİRMAMIZ
Kuruluşu 1997 yılına dayanan Daruma Elektronik Otomasyon, bilişim sektörünün yerli sermaye ile yerel firmaları arasında yer almaktadır. Satıs sonrası destek hizmetleri ile ticaret hayatına başlayarak ürün yelpazesini genişletmiş, bugün bilgisayar ve yan ürünleri, güvenlik ürünleri, aktif ve pasif network ürünlerinin dağıtıcı ve proje uygulamalarını yapmaktadır.

Yeni uzmanlık alanlarına yönelerek gelişimini başarıyla sürdüren Daruma, şirketlerin iletişim altyapısı ihtiyaçlarına anahtar teslim hizmet ve katma değerli çözümler sunmaktadır.

Sektöre yönelik en önemli amacı sahip olduğu teknoloji ve teknolojik birikim konusunda tüketicileri bilgilendirmek ve teknoloji yatırımlarını en uygun çözümlerle buluşturarak iş süreçlerine verimlilik kazandırmak olan Daruma, bugün itibariyle teknik destek ve servis bakım, web sayfa tasarımı, internet servis sağlayıcılığı ve network çözümleri gibi birbiriyle ilişkili konularda, kuruluşlara çözümler sunmaya devam etmektedir.

” Amacımız bizim satmak istediğmiz değil sizin ihtiyacınızı belirleyip size en uygun ürünü tedarik etmek ”

Kalite Politikamız
Daruma, müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde tespit etmek, müşteri ihtiyaçlarına yönelik en doğru ve en iyi çözümü müşteriye sunmak, müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak ve sunulan kaliteli hizmetlerin tutarlılığını garanti altına almak amacındadır.

Misyonumuz
Bilişim sektöründe ileri teknolojieye sahip dünyanın en iyi markalarını bireysel ve kurumsal pazardaki tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda dikkatle değerlendirerek, tüketiciye en uygun çözümleri yüksek kalite bilinciyle sunmak.

Müşteri memnuniyeti ile çalışan memnuniyetini yaptığımız her işte başlangıç noktası kabul ederek sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmek, Daruma’nın kuruluşundan bu yana misyonu olmuştur.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.