ENKO Çelik Yapı İskele ve Kalıp Sistemleri

ENKO Çelik Yapı İskele ve Kalıp Sistemleri

Fevzi Cakmak Mh. Atiker Sanayi Sitesi No:36/T Karatay-KONYA -TÜRKİYE
1,091 görüntüleme

2005 yılından günümüze Çelik Konstrüksiyon sektöründe faaliyet göstermektedir.

ENKO Çelik Entegre tesis ve proje faaliyet alanı aşağıda ana başlıklar altında toplanmıştır; Proje Tasarım, Üretim, Satış Sonrası Servis, Anahtar Teslim Fabrika Sürekli gelişen ekibiyle sektöründe ileri ve yeni teknolojiye entegre tesis ve projeler üreten,saygın müşteri ilişkilerini ve üstün kalite prensibini en üst seviyede tutabilmeyi hedefleyen Kahraman Çelik, birçok yeniliğin öncüsü ve üreticisi olmanın gururunu taşımaktadır.

ENKO Çelik’in ana faaliyet konusu, Paslanmaz Sac şekillendirme projeleri, Endüstriyel tesisat projeleri, Çelik konstrüksiyon projeleri kapsamında, mevcut tesislerin en ekonomik ve kalite modernizasyonuna uygun çözümler sunmaktadır.

ENKO Çelik Yurt içi ve Yurt dışı Modernizasyon tesis ve projelerde Zamanında teslim, Yüksek verimlilik ve üretkenlik, Hızlı, Kaliteli ve Düşük maliyet yapısı, İyileştirilmiş çalışma şartları, Esnek pazar şartlarına yönelik üretim, Hatasız ürün kalitesi, Sorunlarla boğuşmak yerine önlem almak, En önemli varlığımız insan kaynaklarımızla iyileştirme ve geliştirilmiş iş yeri kültürü ile yönetilmektedir.

Misyon; Firmamız, sürekli gelişmeyi ilke edinmiş, dünya standartlarındaki üretim kalitesi ve girişimci gücü ile müşteri memnuniyetini esas alan bir kuruluş olmuştur.

Biz, yapı malzemesi olarak çeliğin önemini ve avantajlarını anlatarak güven dolu konutlar inşa etmek; tasarımda ve projelendirmede yüksek standartlarda üretim yaparak, alanımızda lider olmak ve uluslararası arenada ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek amacıyla varız.

Vizyon; Kalite, ekonomik üretim ve hızlı teslim politikası ile müşteri memnuniyetini ilke olarak benimseyerek, hayatın kalitesini daha da arttırma çabasındayız. Çünkü biz, kalitenin bir yaşam biçimi, gereksinim olduğuna inanıyoruz.

Takım ruhuna inanan ve birbirine güvenen ekibimiz; tüm teknik ve teknolojik donanımlara sahip altyapımız ve insana değer veren, kalite odaklı yönetim anlayışı ile geleceğe hazırlanmaktan; yaşam standartlarına kaliteyi sunmaktan gurur ve mutlululuk duyuyoruz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.