+90 530 2155986

Mimarsinan Mahallesi, 2. Kısmet Sk. No:6, 16310 Yıldırım/Bursa, TürkiyeErgün evden eve nakliyat bursa ev taşıma hizmetini 2007 yılında sunmaya başlamıştır. Hüseyin Ergün tarafından kurulmuş olup global bi hizmet anlayışını benimsemiştir. Bursa evden eve nakliyat sektöründe önemli bir yer edinmiştir . Sunduğu hizmeti en iyi, en kaliteli bir şekilde gerçekleştirmeyi kendine prensip edinmiştir. Bursa evden eve nakliyat çalışmasını hususi araçları ve sigortalı çalışanları ile gerçekleştirmektedir. Bursa ev taşıma hizmetindeki talep potansiyelinin büyük çoğunluğunu tavsiye üzerine talepte bulunanlar oluşturmaktadır.

Bursa ev taşıma hizmetini sizde kaliteli güvenli bir şekilde almak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Bursa evden eve nakliyat sektöründe en başarılı firma biziz. Bu sektörde önemli başarılara imza attık. Bursa Asansörlü nakliyat hizmetini hususi asansörler imiz ile daha düşük daha kaliteli bir şekilde sizlere sunuyoruz. Bursa asansörlü nakliyat daha güvenli ve mağduriyeti en aza indiren bir hizmet biçimidir. ayrıca Bursa asansörlü nakliyat hizmeti daha az bi zamanda sizlere sunarken zamandan da tasarruf etmiş oluyorsunuz. Bursa asansörlü nakliyat hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

Eşya ambalajlama paketleme aşamasını uzman kadromuzla titizlik ile gerçekleştirmekteyiz. Bursa evden eve nakliyat standartlarının üstünde ekstra ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Bursa ev taşıma hizmetini sizlere sunarken eşyaların hasar görmesi olanaksızdır.
Kaliteli, Güvenli Hizmet herkesin hakkıdır…Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 530 2155986
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletBursa
Mesafe: 92 km
AdresMimarsinan Mahallesi, 2. Kısmet Sk. No:6, 16310 Yıldırım/Bursa, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler          
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.