Ersoylar Tesisat | Su Kaçağı Tespiti

Ayvansaray Mahallesi, Fatih/İstanbul
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Su Kaçağı Bulma ve tespiti işlemi hakkında bilgi ve bu işlemi kırmadan nasıl yaptığımız hakkında kısa bilgilerle yardımcı olacağız..

Su Kaçağı Bulma Su tesisat borularında meydana gelen kaçakları görüntülü su kaçağı tespit cihazlarıyla tespit yaptıktan sonra sadece o bölgenin tamiratını yapıyoruz. Onarım maliyetleri sizi yoruyorsa firmamızdan kameralı su kaçağı tespit ekibini çağırıp hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca kırmadan su kaçağı tamiri hizmeti vermekteyiz. Su boruları patlaklarını makinayla bulan firmamız sıcak su tesisat hatlarındaki sızıntıları kimyasal madde ile onarmaktadır.

Gelişen teknoloji ile Su Kaçağı Bulma sorunlarınıza cihazlar ile tespit işlemleri artık çok kolay. Alt komşuya akan sular teknolojik cihazların yardımı ile kırmadan noktasal tespit edilebiliyor.

İstanbul bina yapılarında yanlış yapılan su tesisatı hatları ve kullanılan ucuz ve kalitesiz su boruları sebebi ile kaçaklar oluşmaktadır. Günlük hayatımızın içinde oldukça önemli bir yere sahip olan su tesisatları ve arızaları hafife alınmayacak işlemlerdir. Bu nedenle kaçak tespiti ve tamiri işinin ehli ustalar tarafınca yapılmalı ve garanti edilmelidir.

Su kaçağı tespiti Nasıl Yapılır ?

Kaçaklar türüne göre cihazlar ile tespit edilir. Pis su hattı su kaçakları genel olarak pimaşlarda görülür. Banyo , Wc ,Balkon su giderleri için kullanılan kameralı tespit cihazları ile kaçakları bulmak çok kolaydır. Pimaş içerisine salınan kamera yardımı ile pimaş içerisinde oluşan çatlak, çökme, kırılma, ek yerinden çıkma gibi sorunlar net olarak görülmektedir. Su kaçağı bulma cihazları soğuk su tesisat kaçaklarının tespitinde akustik cihazlar kullanılır. Bu cihazlar sese duyarlıdır. Sesin geldiği yeri ve suyun nereden kaçtığını noktasal olarak tespit eder.

Kırmadan Tespit işlemi Ne Kadar Sürer ?

Sadece tespit işlemi maksimum 15 dakika sürmektedir. kaçak tamiri ile 30 dakika gibi kısa bir sürede bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Gürültü çıkar mı ?

Tespit cihazları sessiz çalışmaktadır. Sadece kaçak onarımı esnasında 1 fayans kırılır. Çıkacak gürültü 1 2 dakikalık bir ses dir.

Su kaçağı Tespiti Fiyatı ?

Kırmadan noktasal su kaçağı tespiti fiyatları oldukça fazla değişim göstermektedir. Şaşırtıcı fiyatlar veren firmalar kaçak tespiti işlemlerini 49 TL, 59 TL gibi yanıltıcı fiyatlar vermektedir. Sadece tespit fiyatı isterseniz bu firmalardan size 150 lira yada 100 lira gibi rakamlar sunacaklardır.
Su kaçağı tespiti ve tamiri fiyatını 200 TL yapan firma site adresini alt kısımda paylaşacağım.

Sadece tespit fiyatı 99 TL Tamir 100 TL Faturalı ve garantili olarak tamir işlemleri yapılmaktadır.

Sosyal Medya
Facebook
Anahtar Kelimeler
Konum
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle