Erzurum Doktor Kombi Servisi

kırmacı mah.erzurum
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Erzurum Doktor Kombi Servisi firmamız Erzurum ili Yakutiye ilçesinde Beyaz Eşya Bakımı ve Onarımı alanında hizmet vermektedir.

Tüketicinin beyaz eşya alırken dikkate aldığı en önemli kriter şüphesiz ki servis ve bakım hizmetleridir. Satış işlemi tamamlandıktan sonra tüketici tarafından dikkat edilen hususlar satın alınan ürünün taşınması teslimi montajı bakım onarım ve yedek parça sağlanması müşteri şikâyetleri ile ilgilenilmesi şeklinde sıralanabilir.

Beyaz eşya servisi açısından ürüne ilk seferde kaliteli hizmet verebilmek arızanın tekrarlanabilirliğini ortadan kaldırmak ve dolayısıyla müşterileri aynı arıza sebebi ile servise getirtmemek oldukça önemlidir. Yetkili servis teknik yönden güçlü olmalı hizmet verdiği ürünü tüm özellikleri ile tanımalı ve arızayı en kısa zamanda ve etkili şekilde giderebilmelidir. Servis bakım hizmetleri yerine getirilirken gerekli yedek parçaların kısa zamanda temin edilmesi ve tüketiciye kısa zamanda teslim edilmesi dikkat edilecek en önemli husustur.

Tüketici açısından beyaz eşya bakım onarımı oldukça önemlidir. Bunun nedeni müşterinin ürünlerin kullanım değerini artırmak istemesi arıza durumunda garanti kapsamında olduğu sürede garanti üzerinden ve sonrasında da ucuz şekilde arızayı gidermek istemesidir. Unutulmamalıdır ki her ürün arıza yapabilir. Bu durumda tüketicinin ilk tercihi tabi ki servislerdir. Bunun için marka tarafından iyi ve çözüm odaklı bir servis ağı kurmuş olması önemlidir. Servis ne kadar iyi ise ürün satışı da o kadar iyidir. Bir serviste çalışan teknik personelin bilgisi ve ekipmanı da kaliteli hizmet için olmazsa olmazlardandır.

Yapılan araştırmalar sonucunda tüketicinin satış sonrası hizmet faaliyetlerini satın alma aşamasında değerlendirdikleri ve dikkate aldıkları görülmektedir. Tüketici yalnızca satın almayı değil ürün satın alındıktan sonraki hizmetleri de araştırıp kararını öyle vermektedir. Dolayısıyla modern ve müşteri talepleri de dikkate alınarak geliştirilen ürünlerin satışı için satış sonrası servis hizmeti de oldukça önemlidir. Servisin hızlı kaliteli güvenilir ve uygun fiyatlı olması tüketici açısından oldukça önemlidir.

Tüm bunlar göz önünde bulundurularak servisimiz size güvenli süratli ve uygun fiyatlı bir hizmet sunmak için buradadır. Unutulmamalıdır ki her ürün için mutlaka bir şans daha vardır önemli olan bizim gibi doğru yeterli ve güvenli hizmet verecek bir servise ulaşmaktır.

Aklınıza takılan tüm sorular için Erzurum Doktor Kombi Servisi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Video
Konum