Es Yapı Çadır

Es Yapı Çadır

İnönü Mh., Yeni Başkent Toplu İşyeri Sitesi, 1757. Sokak (56. Sk.) No:33, 06105 Ankara/Ankara, Turkey
915 görüntüleme

1996 yılında İnşaat-Şantiye Çadırları alanında faaliyet göstermeye başlayan firmamız günden güne büyüyerek yurt içi ve yurt dışı çadır sanayi ve branda ihtiyaçlarına en iyi hizmeti sunabilmek çadır imalatı ekipmanlarını günümüzün en gelişmiş teknolojik donanıma sahip hale getirmiş bulunmaktadır.

Taleplere uygun çadır imalatı yapan alanında uzman kadromuz , talepleri bütçeye uygun olarak da karşılamak için ekonomik çadır fiyatları ile müşteri memnuniyeti öncelikli satış yapmaktadır.
Çadır Sanayi Sektöründe Lider konumda olan Firmamız Şantiye Çadırı sektörünün ilklerinden olan As Şantiye Yapıları Firmasını Bünyesine katarak çadır sektörü liderliğini perçinlemiştir.
Kurulduğumuz ilk gün heyecanı ile imalatına devam eden firmamız inşaat çadırı, işçi çadırı, yatakhane çadırı, imalathane çadırı, şantiye çadırı, soğuk iklim çadırı gibi çadırlar imalat ettiği gibi sosyal amaçlı; spor kompleksi, tenis kortu , fuar çadırı, organizasyon çadırı, afet çadırı, taziye çadırı, kamp çadırı, kurban çadırı gibi ürünleri a’dan z’ye kendi imalatımız olarak tüketicilerin beğenisine sunmaktayız.

Referanslarımız reklamımızdır anlayışını prensip edinen firmamız istenildiği anda istenilen yere çadır teslimatı yaparak hava alanları, barajlar, üniversiteler gibi büyük projelerin içinde yer aldığı gibi kişiye özel tente, germe çadır, şişme çadır, ring çadırı, protokol çadırı, güneşlik, şemsiye, raylı tente sistemleri imal ederek çadır sanayi sektöründe lider olmayı başarmıştır.

Referanslarımızdan bazıları

– Diyarbakır Havalimanı
– Enka A.Ş.
– Erzurum Havalimanı
– Gazi Üniversitesi Rektörlüğü
– Kandilli Rasathanesi
– Kars Havalimanı
– Mercedes-Benz
– Pepsi
– Sabiha Gökçen Havalimanı
– Türk Hava Kurumu
– Vestel Savunma Sanayi
– Yıldız Teknik Üniversitesi


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.