Esin Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Esin Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Menderes Mh., 35402. Sokak (402. Sk.) No:1, 33330 Mersin/Mersin, Turkey
915 görüntüleme

Geçmişten günümüze kadar aralıksız olarak nakliye alanında uzmanlaşmış olan firma sahibi ve çalışanlarıyla, 2000 li yıllarda adını Esin Evden Eve Nakliyat olarak belirlemiş ve gerçek bir firma olarak sektöre adımını atmıştır.

Bir aile şirketi olan firmamız, ilk etapta tek bir taşıma aracı ile işlerini sürdürmeye devam etmiş ve zamana paralel olarak kazandığı deneyim ve tecrübeleri ile firmasını tamamen bir şirket haline getirmiştir. Günümüzde hızla gelişen teknolojiye adapte olmaya çalışan firmamız, son sistem olan Asansörle Taşıma hizmetini de müşterilerin isteği doğrultusunda sunmaktadır. Gelişimimizin en büyük sebebi, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket etmek olduğunun bilincinde olan firmamız, şuan 6 adet aracı ve 3 adet yük asansörü ile evden eve nakliye hizmetini sürdürmektedir.

Gerçek bir nakliye firması olarak hizmet veren kuruluşumuz, müşterilerini tatmin edecek derecede tüm bilgi ve belgeye sahiptir.

Her taşıma işlemi yaptıracak olan müşterimizin hakkı olduğunu düşünerek, bilmesi gereken temel bilgileri söylemekte fayda olduğunu düşünmekteyiz.


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.