+90 324 359 45 18

Menderes Mh., 35402. Sokak (402. Sk.) No:1, 33330 Mersin/Mersin, TurkeyGeçmişten günümüze kadar aralıksız olarak nakliye alanında uzmanlaşmış olan firma sahibi ve çalışanlarıyla, 2000 li yıllarda adını Esin Evden Eve Nakliyat olarak belirlemiş ve gerçek bir firma olarak sektöre adımını atmıştır.

Bir aile şirketi olan firmamız, ilk etapta tek bir taşıma aracı ile işlerini sürdürmeye devam etmiş ve zamana paralel olarak kazandığı deneyim ve tecrübeleri ile firmasını tamamen bir şirket haline getirmiştir. Günümüzde hızla gelişen teknolojiye adapte olmaya çalışan firmamız, son sistem olan Asansörle Taşıma hizmetini de müşterilerin isteği doğrultusunda sunmaktadır. Gelişimimizin en büyük sebebi, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket etmek olduğunun bilincinde olan firmamız, şuan 6 adet aracı ve 3 adet yük asansörü ile evden eve nakliye hizmetini sürdürmektedir.

Gerçek bir nakliye firması olarak hizmet veren kuruluşumuz, müşterilerini tatmin edecek derecede tüm bilgi ve belgeye sahiptir.

Her taşıma işlemi yaptıracak olan müşterimizin hakkı olduğunu düşünerek, bilmesi gereken temel bilgileri söylemekte fayda olduğunu düşünmekteyiz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 324 359 45 18
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletMersin
Mesafe: 675 km
AdresMenderes Mh., 35402. Sokak (402. Sk.) No:1, 33330 Mersin/Mersin, Turkey
Sektör,
Anahtar Kelimeler       
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.