+90 216 348 03 72

Saray Mah.Site Yolu Cad. No:7 Ümraniye İstanbulEstemylife Saç Ekimi tecrübeli hekimleriyle steril ortamlarda sizleri güzellik ve estetikle buluşturuyor.

Tüm bilgi ve tecrübemizle 2008 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıl önderliğinde ilk adımlarımızı atarak 2010 yılında Estemylife Estetik ve Saç Ekim Merkezimizi kurduk.

2017 yılında Plastik Cerrahi ve Medikal Estetik Koordinatörü olarak Op. Dr. Bilgehan Aydın’ı bünyesine getiren Estemylife sektörde en güvenilir olma felsefesinde hizmetlerine yenilikler eklemiştir. 2017 yılında İsrail’de bulunan LookingGood firmasıyla yaptığı iş anlaşması ve Arnavutluk Tiran da açtığı Estemylife Albania kliniği ile Türkiye sınırlarındaki hizmetlerini Uluslararası sınırlara taşımıştır.

2018 yılı sonunda Ataşehir’ de açılması planlanan yeni kliniğimizle İstanbul da ki şube sayımız ikiye çıkartılacaktır. Estemylife Estetik ve Saç Ekim Merkezi’miz kurulumundan bu güne 30.000’den fazla hastaya hizmet vererek mutluluklarına ortak olmanın gururunu yaşamıştır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 348 03 72
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 12 km
AdresSaray Mah.Site Yolu Cad. No:7 Ümraniye İstanbul
Sektör,
Anahtar Kelimeler        
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.