ETS Türkiye | ETS Ekolojik Teknolojik Temizlik Çözümleri Ltd. Şti.
tren

ETS Türkiye | ETS Ekolojik Teknolojik Temizlik Çözümleri Ltd. Şti.

Orta Mh., Erenler Sokak, 34860 Kartal/İstanbul, Türkei
1,629 görüntüleme

ETS Ekolojik Teknolojik Temizlik Çözümleri LTD.ŞTİ ‘e Hoşgeldiniz!

ETS ürünlerine gösterdiğiniz ilgi için sizlere teşekkür ederiz. ETS 1993’ den beri, özel temizlik sorunları için etkin ve kalıcı çözümler üretmektedir. Bunu müşterilerimiz en doğru şekilde takdir etmektedirler. ETS’ nin geliştirdiği ürünler son derece etkili, düşük maliyetli, çevre dostu temizlik ürünler, yağ alma , pas giderme ve korozyon önleyici kimyasallar üretmektedir.

ETS ürünleri dünya çapında kullanılmaktadır aynı zamanda uluslararası çevresel programlarla da uyumludur . ETS, Dünyada öncü, ileri teknolojilerle araştırma yapan, korozyon sorunlarını, temizlik problemlerini, yağ giderme , pas önleme ve gidermede, uçak temizliği ve bakımında, yüzde %100 tam güvenli çözümler üretip sizlere sunmaktadır.

Ürünlerimiz, Petrobras Brasil, National Refinery of Malaysia, Schell Bernez France, Boeing, Airbus MC Donnel Douglas, Eurocopter, Military –PRF, U.S ARMY, US NAVY (Sima, San Diego), USAF (United Sate Air Force), US Navy Norfolk Naval Shipyard gibi Sanayi, Rafineri, Denizcilik, Havacılık, ve Savunma Sanayi, sektörlerinin otoriteleri tarafından onaylıdır. Ayrıca şirketimiz NATO, NAMSA ve BUNDESPOLİZEİ gibi kat’i kuralları olan otoriteler için 23 kalem stok ürün üretip satmaktadır.


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.