+90 216 606 0 666

Orta Mh., Erenler Sokak, 34860 Kartal/İstanbul, Türkei


Logo ETS .jpg

ETS Ekolojik Teknolojik Temizlik Çözümleri LTD.ŞTİ ‘e Hoşgeldiniz!

ETS ürünlerine gösterdiğiniz ilgi için sizlere teşekkür ederiz. ETS 1993’ den beri, özel temizlik sorunları için etkin ve kalıcı çözümler üretmektedir. Bunu müşterilerimiz en doğru şekilde takdir etmektedirler. ETS’ nin geliştirdiği ürünler son derece etkili, düşük maliyetli, çevre dostu temizlik ürünler, yağ alma , pas giderme ve korozyon önleyici kimyasallar üretmektedir.

ETS ürünleri dünya çapında kullanılmaktadır aynı zamanda uluslararası çevresel programlarla da uyumludur . ETS, Dünyada öncü, ileri teknolojilerle araştırma yapan, korozyon sorunlarını, temizlik problemlerini, yağ giderme , pas önleme ve gidermede, uçak temizliği ve bakımında, yüzde %100 tam güvenli çözümler üretip sizlere sunmaktadır.

Ürünlerimiz, Petrobras Brasil, National Refinery of Malaysia, Schell Bernez France, Boeing, Airbus MC Donnel Douglas, Eurocopter, Military –PRF, U.S ARMY, US NAVY (Sima, San Diego), USAF (United Sate Air Force), US Navy Norfolk Naval Shipyard gibi Sanayi, Rafineri, Denizcilik, Havacılık, ve Savunma Sanayi, sektörlerinin otoriteleri tarafından onaylıdır. Ayrıca şirketimiz NATO, NAMSA ve BUNDESPOLİZEİ gibi kat’i kuralları olan otoriteler için 23 kalem stok ürün üretip satmaktadır.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 606 0 666
FacebookZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 22 km
AdresOrta Mh., Erenler Sokak, 34860 Kartal/İstanbul, Türkei
Sektör,
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.