Eurasia Hair Center | Saç Ekim Merkezi

Eurasia Hair Center | Saç Ekim Merkezi

Harbiye Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi No 29 Atid Apt. K:2 D:3, 34365 Şişli İstanbul

Eurasia Clinic; saç ekimi ve saç tedavi yöntemleri konusunda en iyi sonuçları verebilmek için yıllardır hizmet gösteren, Şişli-Nişantaşı bölgesindeki köklü ve profesyonel kuruluşlardan biridir. Alanında uzman ekibi ile birlikte dünden bugüne binlerce kişiye saç ekim işlemi konusunda, tereddütlere yer bırakmadan, güvenli ve steril hastane ortamında hizmetlerini başarılı bir şekilde sunmaya devam etmektedir. Mutlu bireyler olarak yaşama devam eden hastalarını görebilmek, Eurasia Clinic için başarının en önemli faktörüdür.

· Mükemmel doğallıkta saç ekimi işlemlerinin gerçekleştirilmesi için yeni teknoloji ve uygulamalarla uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

· Saç ekimi için en önemli etkenin planlama olduğunun bilincinde hareket eden Eurasia Clinic, bireyler için en doğru planlamayı yaparak en iyi sonuçların alınması için çalışmaktadır. Bu planlama esnasında da saç analizi için bilimsel yöntemlerden yararlanılıyor.

· Birçok ülkede bile henüz uygulanmayan saç ekim yöntemlerini uzman ekibinin bilgi ve tecrübesi ile harmanlayarak sunmaktadır.

· Saç ekimi, sağlık ve estetik unsurlarının birleştiği bir noktadır. Bu noktanın gerçekleştirilmesi konusunda kişiye özel, hastanın tüm ihtiyaçlarının karşılanması ve saç bakımı konusunda da destek vererek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma politikası ile ilerlemeye devam etmektedir.

· Doktor, hasta ve sağlık personelleri konusundaki titiz davranışı ile yasal sorumluluklarının bilincinde bir çalışma şekli sunmaktadır.

Mükemmel doğallıkta saç ekimi, yeni teknolojiler, güler yüzlü ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermeye devam eden Eurasia Clinic, günden güne büyüyen ailesine mutlu bireyler katmaya devam etmektedir.

Mükemmel doğallıkta saç ekimi, yeni teknolojiler, güler yüzlü ve profesyonel kadromuzdan destek alabilmek için günden güne büyüyen ailemize sizleri de bekliyoruz.

– SAÇ EKİMİ
– KAŞ EKİMİ
– SAKAL VE BIYIK EKİMİ
– PRP YÖNTEMİ
– LAZERLİ SAÇ TEDAVİSİ
– FUE İLE SAÇ EKİMİ
– TIRAŞSIZ SAÇ EKİMİ
– DHI SAÇ EKİMİ
– FOLİKÜLER ÜNİTE
– ROBOT TEKNOLOJİSİ
– ICEGRAFT SOLÜSYON UYGULAMASI
– FUE YÖNTEMİ


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.